Intencje mszalne 10– 16. 04.2017 r.

Poniedziałek: godz. 17.00 Itencja własna.

Wtorek: godz 17.00 + Jana Tomasika – u.pog.

Środa (Nowenna) godz. 17.00 + Krzysztofa Szałamachę, Walerię i Ludwika Ledzionów i opiekę M.B.Suserskiej nad rodziną. Oraz w dniu urodzin Aleksandry opotrzebna Boże łaski i opiekę Matki Bożej.

Wielki Czwartek: godz. 17.00 + Stanisława Orzechowskiego. Oraz o nowe powołania do służby kapłańskiej.

Wielki Piątek Piątek: godz. 17.00 – Nabożeństwo Krzyża

Wielka Sobotę: godz. 17.00 + Stanisława Balcerowskiego + Annę Skonieczną

Wielkanocna Niedziela:

6.00 Rezurekcja + Helenę i Jana Szafran, Irenę i Kazimierza Lewandowskich. Oraz w intencji Bogu wiadomej.

10.00 + Rodziców Wypysińskich i dziadków oraz Sławomira, Zofię i Władysława Markiewiczów oraz Helenę i Władysława.

12.00 + Czesławę i Stanisława, Helenę i Franciszka Stępniak. Oraz w 18 r.urodzin Błażeja o Boże błogosławieństwo i orędownictwo Matki Bożej – int. rodziców.

Ogłoszenia Duszpasterskie:

1. Nabożeństwa Wielkiego Tygodnia odprawiane będą o godz. 17.00 i mają nas przygotować do radosnego świętowania Paschy Chrystusa.

2. Podziękowania wszystkim za przygotowanie do uroczystości nawiedzenia Obrazu …

3. dorosłym, młodzieży i dzieciom. Także władzom samorządowym z panem wójtem na czele, Policji za ich służbę i zapewnienie bezpieczeństwa na drogach. Całej asyście kościelnej, grupom modlitewnym, ministrantom, osobom dekorującym plac przykościelny. Chórzystom i scholi, panu organiście i panu kościelnemu i wszystkim parafianom za liczny udział w tych dniach rekolekcji, czuwania i modlitwy.

4. W kancelarii są do pobrania list zbiórki ofiar na kwiaty do grobu Pańskiego i na ogrzewanie kościoła.

5. Święcenie pokarmów- W.Sobota od godz. 9.00 – 16 z przerwą od 13.00 – 14.00.

6. Tradycyjnie zapraszam Strażaków do warty przy Grobie Pańskim w galowych mundurach z jednostek: Szczawin Borowy, Łuszczanów, Adamów, Suserz, Helenów.

7. Na procesję rezurekcyjną o godz. 6.00 rano zapraszam całą asystę kościelną, strażaków, ministrantów, bielanki, dzieci pierwszokomunijne do sypania kwiatów, chórzystów, koła różańcowe i wszystkich naszych parafian.

8. W niedzielę Wielkanocną nie ma mszy o godz 8.00.

9. W niedzielę po Wielkanocy – spotkanie po mszy św. o 10.00 dzieci Pierwszokomunijnych. A po mszy – o 12.00 zebranie dla kandydatów do Bierzmowania. Odprawa dla ministrantów w Wielkim Tygodniu na pół godziny przed uroczystością.