Intencje mszalne 13. – 19 02.2017 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.

Wtorek: 17.00 + Jana Kowalskiego – u.pog.
Środa: 17.00 ( Nowenna). + Lucjana Jakubowskiego + Tadeusza Zaborowskiego + Kazimierza Skoniecznego – u.pog. 0raz w intencji rodzin, które odwiedziłem z racji Kolędy.
Czwartek: – 17.00 + Jadwigę Sitarską – r.śm

Piątek: 17.00 + Ignacego Osmolaka – u.pog.

Sobota: 17.00 + Janinę i Janusza Wypych, Krzysztofa Zawadzkiego, Zofię, Wiesława i Sławomira Markiewicz.
Niedziela:
+ Czesława Komorowskiego 5. r.śm. – int. żony i dzieci.

10.00 + Krzysztofa Szałamachę, Bolesława i Henrykę Ledzion oraz o zdrowie Boże błog. dla rodziny.

12.00 + Bogdana i rodziców Kaszubskich, dziadków Kaszubskich i Moraczewskich, + Stanisława Miętkiewicza, rodziców Miętkiewiczów i Michalskich.

1. Zachęta do lektury prasy katolickiej… min. o „ Religia własnego Ja”.

3. Caritas Łowicz – Twój 1.% pomoże chorym i potrzebującym…

4. W środę – msza św. również w int. rodzin, które nawiedziłem z racji Kolędy.

5. Nawiedzenie obrazu M.B.Częstochowskiej w naszej parafii w dniach 2-3 kwietnia. Obraz przejmiemy z parafii Żychlin w niedzielę 2.kwietnia na godz. 17.00 a w poniedziałek obraz od nas przejmie parafia Trębki o godz 17.00.

6. Do tej podniosłej uroczystości przygotują nas bezpośrednio rekolekcje, które poprowadzą ks. Zmartwychwstańcy, którzy będą też przewodniczyć Nawiedzeniu.

7. Należy udekorować trasę oraz nasze domy i kapliczki a odpowiednie dekoracje można będzie nabyć już od następnej niedzieli.

8. Intencje mszalne oraz ogłoszenia można sprawdzić również na stronie parafialnej www.parafia.suserz.pl w zakładce „Aktualności”