Intencje mszalne 30. – 05 02.2017 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja wolna

Wtorek: 17.00 + Za kapłanów – .
Środa: 17.00 ( Nowenna). + Bogdana Grabarczyka – u.pog.
Czwartek: – Gromniczna – 10.00 + Ignacego Osmolaka – u.pog. 12.00 + Jerzego Kowalczyka

Piątek: 17.00 + Intencja wolna.

Sobota: 17.00 + Piotra Kowalskiego 1. r..śm + Franciszka i dziadków Kowalskich.
Niedziela:
+ Mariannę i Antoniego Ciechomskich – int rodziny

10.00 + Eugeniusza Orzechowskiego – int. rodziny.

12.00 + Jana i Janinę Kowalczyków, dziadków Kowalczyków i zmar. z całej rodziny Paliwodów.

1. Zachęta do lektury prasy katolickiej… Dla dobra dziecka – o nowej reformie szkoły.

3. Caritas Łowicz – Twój 1.% pomoże chorym i potrzebującym…

4. W czwartek św. Matki Bożej Gromnicznej- błogosławieństwo gromnic. Ofiary w tym dniu zbierane są przeznaczone na zakony klauzurowe.

5.Plan wizyt kolędowych: Wtorek od 9.00 – Adamów.

Środa od 9.00 – Moczydła i Pałac.
A więc proszę o pojazdy na godz. 9.00

3.Na wizytę kolędową proszę przygotować wodę święconą kropidło, zapaloną świecę i zeszyty od religii jeżeli są szkolne dzieci. Wizyta kolędowa to spotkanie modlitewne w intencji rodziny więc starajmy się, by wszyscy mogli w niej uczestniczyć.

4. Intencje mszalne oraz ogłoszenia można sprawdzić również na stronie parafialnej www.parafia.suserz.pl w zakładce „Aktualności”