Intencje mszalne 03. – 09 10.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Jerzego Kowalczyka – u.pog.
Wtorek: 17.00 + Jadwigę Stolarczyk – u.pog

Środa: 17.00 ( Nowenna) + Piotra, Zofię i Stanisława Marczak – int. Mamy. + Piotra Kowalskiego – u.pog. + Stanisławę Siedlecką – u.pog oraz intencje pielgrzymów…

Czwartek:
17.00 + Piotra Borkowskiego – u.pog.
Piątek: 17.00 + Mariannę i Jana Żabkę, Józefa, Henryka i Mariannę Garstka.
Sobota: 17.00 + Ignacego Osmolaka – u.pog.

Niedziela:
8.00 +
Stanisława i Stanisławę Bogusz oraz Stefanię i Szczepana Brzozowskich.
+ O Boże błog. I opiekę Matki Bożej dla Wiesławy i Wojciecha Brzozowskich.

12.00 + Jadwigę i Czesława Świtalskich oraz dziadków Stasiaków.

1 Październikowe Nabożeństwa Różańcowe są odprawiane o godz. 16.30 a w niedzielę po sumie. Czwartego, Piątego i Szóstego – października do przewodniczenia modlitwie zapraszam mieszkańców Słupa. A 7 – 8 – 9 mieszkańców Janek.

2. Dziś taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. W Gościu Niedzielnym – nowe wiadomości z życia Kościoła a również artykuł ” Bitwa o życie” – módlmy się za posłów, by mieli odwagę bronic bezbronnych. Jest również nowy katolicki miesięcznik WPIS oraz kalendarz katolicki na nowy rok.

4. W sobotę 15. października pielgrzymka przedstawicieli Służby Zdrowia przybędzie do naszego sanktuarium przed cudowny obraz Maki Bożej Uzdrowienia Chorych, aby modlić się i wypraszać potrzebne łaski. Proszę więc aby miejscowi lekarze i pielęgniarki zachęcali innych do udziału w pielgrzymce. Proszę też o włączenie się z pomocą w sprawach organizacyjnych i przyjęcia pielgrzymów.

5. Dziewiątego października – dzień Papieski – ” Bądźcie Świadkami Miłosierdzia”.

6. Znicze caritasu.