Intencje mszalne 19. – 25 09.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.

Wtorek: 17.00 + Intencja własna

Środa: 17.00 ( Nowenna) + Mateusza Sitkiewicza – int. Imieninowa od rodziny oraz + Stanisławę Siedlecką + Piotra Kowalskiego oraz intencje pielgrzymów Oraz intencje pielgrzymów…
Czwartek: 17.00 + Intencja własna.

Piątek: 17.00 + O Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ani i Jarka w 10. rocz. ślubu.
Sobota: 17.00 +
Jadwigę Stolarczyk

Niedziela:
8.00 +
Teresę i Stanisława Szymańskich oraz dziadków Szymańskich i dziadków Jagiełło.
10.00
+ w 80. rocz. Sabiny i 60 rocz. Ślubu Sabiny i Henryka Zimnych ozdrowie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Jubilatów .

12.00 + Zofię, Władysława i dziadków Lisieckich.

1 Serdeczne podziękowania składamy mieszkańcom Dobrowa i Gór Dobrowskich i Starostom za zorganizowanie uroczystości Dożynek a za obecność Panu Wójtowi Gminy Szczawin Kościelny oraz przedstawicielom władz samorządowych.

2. Rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw za dzieci i młodzież oraz wychowawców.

3. W Gościu Niedzielnym – nowe wiadomości z życia Kościoła oraz artykuł min. „ Ludzka strona papiestwa”- o papieżu seniorze”.

4. Parafia Gąbin organizuje pielgrzymkę do Rzymu – dokładny plan w gablocie przed kościołem.

5. W czwartek odbyło się zebranie w Suserzu księży dekanalnych, omawiających min. przygotowania do nawiedzenia obrazu MB Częstochowskiej w naszym dekanacie w przyszłym roku przed Wielkanocą.