Intencje mszalne 05. – 11 09.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.

Wtorek: 17.00 + Intencja własna.

Środa: 17.00 ( Nowenna) + O łaskę zdrowia za wstawiennictwem M.Bożej Suserskiej dla Zofii Kłosowicz. + Jerzego Kowalczyka + Ignacego Osmolaka + Stanisława Pietruszewskiego. Oraz intencje pielgrzymów…
Czwartek: (MB Siewnej) 17.00 + Stanisławę Siedlecką – u.pog.

Piątek: 17.00 + Mariana Bogulskiego – u.pog.
Sobota: 17.00 – +
O Boże błog. I opiekę MBSuserskiej dla Jubilatów Małgorzaty i Czesława Kolasińskich w 25. rocz, ślubu..

Niedziela:
8.00 +
Krzysztofa Szałamachę, rodziców Ledzionów i o opiekę MBSuserskiej dla rodziny
10.00
+ Jana i Mariannę Kowalskich, Helenę, Zofię i Jana Sidwów, Janinę i Janusza Wypych oraz Krzysztofa Zawadzkiego..

12.00 + Jana, Mirosława, Antoniego i Katarzynę Sobczyk..

1 Po sumie adoracja N.Sakramentu i procesja wokół kościoła.

2. Dziś zbiórka do puszek na KUL zbiórka do puszek na KUL.

3. W Gościu Niedzielnym – nowe wiadomości z życia Kościoła oraz artykuł min. – „Pamiętamy, jesteśmy, czuwamy”- o nawiedzeniu obrazu MBCzęstochowskiej w naszej diecezji, które rozpocznie się 3 września w Żyrardowie.

4. Pierwszego września w rocz. Wybuchu II wojny światowej modliliśmy się za poległych w obronie Ojczyzny i o pokój na świecie.

5. W przyszłą niedzielę taca na środki społecznego przekazu.

6.Uroczystość Dożynkowa za tydzień na sumie – w imieniu Starostów pp. Marzeny Sitkiewicz i Andrzeja Borkowskiego – wszystkich serdecznie zapraszamy.