Intencje mszalne 29. – 04 09.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Piotra Kowalskiego oraz Franciszka i dziadków Kowalskich.

Wtorek: 17.00 + Stanisławę Siedlecką – u.pog

Środa: 17.00 ( Nowenna) + Katarzynę Wojciechowską – u.pog. + Stanisława Pietruszewskiego- u.pog. + Zofię Gutkowską – u.pog. Oraz intencje pielgrzymów…
Czwartek: 17.00 + Mariana B0gulskiego – u.pog.

Piątek: 17.00 + Piotra Borkowskiego – u.pog.
Sobota: 17.00 – +
O Boże błog. I opiekę M.Bożej Suserskiej dla Marty Wilskiej w 85 r.urodzin – int. Dzieci, wnuków i prawnuków.

Niedziela:
8.00 +
Bolesława, Jadwigę, Mariannę i Czesława Baranowskich.
+ Irenę i Stanisława Graczyk oraz Michała.

12.00 + Henryka Szymańskiego w r.śm. – int. Rodziny.

1 W piątek dokonaliśmy aktu zawierzenia Matce Bożej całej naszej parafii. W wymiarze ogólnopolskim Aktu zawierzenia naszej ojczyzny dokonali 3 maja br. na Jasnej Górze polscy biskupi.

2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.

3. W Gościu Niedzielnym – najświeższe wiadomości z życia Kościoła oraz artykuł min. -” O uroczystości odpustowej w Suserzu. ”.

4. Pierwszego września w rocz. Wybuchu II wojny światowej modlimy się za poległych w obronie Ojczyzny i o pokój na świecie.

5. W tym tygodniu przypada I-szy piątek miesiąca – spowiedż od godz. 16.30. A w niedzielę adoracja N.Sakramentu i procesja wokół kościoła.

6. W czasie odpustu znaleziono telefon komórkowy – do odebrania w kancelarii.