Intencje mszalne 08. – 14. 08.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Katarzynę Wojciechowską – u.pog.
Wtorek: 17.00 + Juliannę Lis – u.pog
Środa: 17.00 ( Nowenna)
+ Kazimierza Terebusa – int. Bratanicy Lucyny z rodziną. Oraz + Stanisławę Siedlecką + Mariana Bogulskiego – u.pog
Czwartek: 17.00 + Zofię Lis – u.pog.

Piątek: 17.00 + Michała Graczyka – u.pog.
Sobota: 18.00 – Msza św. ślubna.

Niedziela:
8.00 +
Zofię i Wacława Bembenistów.
+ Józefa Szymańskiego, rodziców Szymańskich i Jędrzejczyków.

12.00 + Na Cmentarzu – + Stanisława Metrykę 6. r.śm. – na tę mszę św. na cmentarzu można jeszcze dołączyć swoje intencje.

1 Dziś po sumie adoracja N.Sakramentu i procesja wokół kościoła, zapraszam asystę.

2. W przyszłą niedzielę suma o 12.00 zostanie odprawiona na cmentarzu za zmarłych w wigilię odpustu parafialnego, proszę uporządkować groby i można dołączyć swoje intencje.

3. W Gościu Niedzielnym – najświeższe relacje z przeżycia ŚDM oraz artykuł „ O morderstwie księdza odprawiającego mszę św. we Francji”.
4. Jest do nabycia książka ” Dar Koronacji” zawierająca pełną dokumentację przygotowawczą uroczystości oraz sam przebieg…

5. Pamiętajmy o modlitwie różańcowej w naszym sanktuarium w każdą ostatnią niedzielę miesiąca po sumie.

6 Ciekawy miesięcznik kulturalny WPIS do nabycia w cenie 7 zł.

7. Prosimy o dostarczenie prowiantu dla pielgrzymów: kawy, herbaty, wędliny, ciasta, wody pitnej. Prosimy też o pomoc w przygotowaniu i podawaniu kanapek.

8. Zapraszam jak co roku Strażaków do asysty i utrzymania porządku wokół kościoła w czasie liturgii.

9. Na sumę odpustową zapraszam pełną asystę kościelną: chórzystów, ministrantów, bielanki, siostry różańcowe, osoby do feretronów i chorągwi oraz strażaków.