Intencje mszalne 27. – 03. 07.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: 17.00 + Jerzego Kowalczyka – u.pog

Środa: 17.00 Nowenna + Mariana Bogulskiego – u.pog. + Piotra Kowalskiego – u.pog. Oraz dziękczynna i odalszą opieke MBSuserskiej dla Leokadii Sobczyk .

Czwartek: 17.00 + Jadwigę Świtalską + Piotra Kowalskiego.

Piątek: 17.00 + Stanisławę Lewandowską – u.pog.
Sobota: 17.00 +
Msza św. ślubna.

Niedziela:
8.00 +
Zbigniewa Marszałka.
10.00
+ Krzysztofa Marciniaka, zmar. Z rodziny Oszczyków oraz Walentego Marciniaka i rodzinę Dutkiewiczów.

12.00 + Agnieszkę i Bronisława Laseckich oraz Mariannę i Stanisława Łąpieś. Oraz + Rodziców Szymańskich, dziadków sylwiaków i Hieronima Śniecikowskiego. + Stefana i Janinę Bembenistów.

1.  Przeżywaliśmy Wizytację Kanoniczną – wsłuchując się w słowa Naszego Arcypasterza i otrzymując jego błogosławieństwo dla całej naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy się zaangażowali w przygotowanie wizytacji składam podziękowania. Na stronie internetowej naszej parafii można obejrzeć zdjęcia z tej uroczystości.

2. Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane codziennie o godz 17.30 a w niedzielę po sumie.

3. W Gościu Niedzielny jako dodatek płyta z filmem”Ufam Tobie” – warto ten film obejrzeć w gronie rodziny.
4. Dziś spotkanie po mszy św. o 10.00 dla chłopców „rocznicowych” i przyjecie do Koła Ministrantów a dziewczynek do Koła Bielanek. Serdecznie wszystkich zapraszam.

5. Przyjmujemy w kancelarii zapisy nowych osób chcących się włączyć do parafialnej modlitwy różańcowej. Dziś po sumie wspólna modlitwa różańcowa.

6. W środę ur. św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca na daninę św. Piotra. Odpust w parafii Żychlin.

7. Jest do nabycia książka „Dar Koronacji” zawierająca dokumenty i omawiająca cały proces przygotowawczy do koronacji obrazu M.B.Suserskiej oraz ilustrująca przebieg samej uroczystości…

8. Właścicielom Agroturystyki Holendry pp. Halinie i Henrykowi Wyrwom składam serdeczne podziękowanie za wspaniałą atmosferę i życzliwe bezinteresowne przyjęcie Pasterz Diecezji oraz zaproszonych gości.