Intencje mszalne 16. – 22. 05.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Wiesława Garstkęu.pog.
Wtorek: 17.00 + Piotra Kowalskiego – u.pog.

Środa: 17.00 Nowenna + Alicję i Kazimierza Szałaczek + Jadwigę Świtalską – u.pog + Stanisławę Siedlecką – u.pog.

Czwartek: 17.00 + Zofię Lis – u.pog.
Piątek: 17:00
+ Juliannę Lis – u.pog.
Sobota: 17.00 +
Antoniego, Stanisławę i Agnieszkę oraz Zennona Podrażkę, dziadków Podrażków i dziadków Zająców.

Niedziela:
8.00 +
Zofię i Józefa Orzechowskich – int. Rodziny
+ Rodzinę Kowalczyków i rodzinę Lisów oraz Mateusza.
12.00 + Rodziców Pieterów oraz + Reginę Chochół.

1 Wizytację kanoniczną naszej parafii przeprowadzi ks. Biskup Andrzej F. Dziuba Pasterz naszej diecezji – plan wizyty podamy w następną niedzielę.

2. Nabożeństwa Majowe odprawiane codziennie o godz 17.30 a w niedzielę po sumie.

3. W Gościu Niedzielny min. artykuł „Śmierć za esemesa” o bolesnych prześladowaniach katolików w Pakistanie.
4.Dziś Festyn charytatywny na wsparcie leczenia i rehabilitację p. Katarzyny Kaczmarek – przy Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym.

5. Do dekoracji ołtarzy na Boże Ciało zapraszamy w tym roku mieszkańców – Suserza – po szosie oraz Budek Suserskich.

6. Taca dzisiejsza na organizację SDM. A w przyszłą niedzielę puszka na KUL

7. W dniach 21-22 maja nawiedzenie obrazu MBCzęstochowskiej w parafii Szczawin Kościelny.

8. Rocznica Komunii św. 19 czerwca na mszy św. o 10.00.