Intencje mszalne 25. – 01. 05.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: 17.00 + Stanisława Jońskiego oraz rodzinę Jońskich i Tarków.
Środa: 17.00 Nowenna + Jarosława Tarkę i rodzinę Michalskich – int. Rodziny ze Stefanowa. + Krzysztofa, Henrykę i Bolesława Ledzionów i opiekę MBSuserskiej dla rodziny.
Czwartek: 17.00 + Stanisławę Lewandowską – u.pog.
Piątek: 17:00
+ Franciszka Trojanowskiego, Feliksę i Władysława Michalskich.
Sobota: 16.30 –
50-lecie sakramentu małżeństwa pp. Włodarczyków z Żychlina o Boże błog. I opiekę MBSuserskiej dla Jubilatów.
17.00 + Wiesława Bulskiego i Kazimierza Bulskiego.

Niedziela:
8.00 +
Zofię i Wacława Bembenistów.
+ Stanisława Orzechowskiego.
12.00 + Franciszkę i Jana Ciechomskich. Oraz o Boże błog. dla Strażaków i opiekę MBSuserskiej dla ich rodzin.

1 Kancelaria parafialna czynna każdego dnia po mszy św. o 17.00. W niedzielę można zamawiać tylko msze święte.

2. W piątek – dzień męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie drugiej wojny światowej – pamiętajmy o nich w modlitwie.

3. W Gościu Niedzielny min. „ O cudzie eucharystycznym w Legnicy”.

4. Festyn charytatywny na wsparcie leczenia i rehabilitację p. Katarzyny Kaczmarek – dnia 15 maja przy Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym. Fanty można składać w sklepie,Ośrodku Kultury lub w parafii.