Intencje mszalne 21. – 27. 03.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: 17.00 + Int. wolna
Środa: 17.00 Nowenna + Stanisławę Siedlecką – int. rodziny.
Czwartek: 17.00 Wielki Czwartek + Rodziców Kaniewskich – int rodziny. Bronisława i Martę Żabka 3 r.śm – int córki. Oraz za zmarłych kapłanów i onowe powołania do kapłaństwa.
Piątek: 17.00 Wielki Piątek –
Nabożeństwo krzyża.
Sobota:17.00 Wielka Sobota + Z rodziny Szafranów, Markiewiczów i Lewandowskich. Oraz w int. Bogu wiadomej.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego:
6.00 +
O Boże błog. Dla wspólnoty parafialnej.
+ Stefana Jaskułę 4 r.śm oraz Henryka i Zenona Jaskułów.
12.00 + Czesławę i Wiktora Lewandowskich.

1 Nabożeństwa Wielkiego Tygodnia mają nas bezpośrednio przygotować do radosnego świętowania Paschy Chrystusa. Ofiary złożone w Wielki Piątek są przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. W W.Sobotę przynosimy świece, które zapalimy w czasie odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych

2. W.Czwartek, W.Piątek i W.Sobota – nabożeństwa o godz. 17.00.

3.Radnych proszę o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego i na ogrzewanie kościoła – listy można pobrać w kancelarii parafialnej.

4. Święcenie Pokarmów – co godzina od 9.00 – 16.00 z przerwą od 13-14.

5.Strażaków tradycyjnie zapraszam do warty przy Grobie Pańskim. Odprawa ministrantów na pół godziny przed uroczystością.

6. Na procesję rezurekcyjną o godz. 6.00 zapraszam całą asystę kościelną: strażaków, ministrantów, bielanki, kółka różańcowe, chórzystów i wszystkich parafian.

7. Dziś zebranie Prezesów naszych jednostek OSP na plebanii po sumie.