Intencje mszalne 14. – 20. 03.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja wolna.
Wtorek: 17.00 + Krystynę Świecką – u.pog
Środa: 17.00 + Piotra Wesołowskiego, Tadeusza Wesołowskiego i Tadeusza Staniaszka oraz + Józefa Wypycha.
Czwartek: 17.00 + Kazimierza Bulskiego – u.pog.
Piątek: 17.00 +
Jadwigę Świtalską – u.pog.
Sobota:(17.00 ur. Świętego Józefa). + Józefa Lewandowskiego w 100 r.śm. Int. ks. Teofila. + Józefa i Zofię Orzechowskich – int. rodziny. + Bogdana Kowalskiego i Łucję Traczykowską. Oraz o Boże błog. I dalszą opiekę dla rodziny.

Niedziela: Palmowa. 08.00 + Józefa Wypycha i o łaskę zdrowia dla Janiny.
+ O Boże błog. I szczęśliwą podróż i powrót do domu.
12.00 + Kazimierza Bulskiego – int. Grażyny i Sławomira Biedka z Kalisza. Oraz + Krystynę Michalak (imie). i za Henryka Michalaka.

1 Przez modlitwę, post i uczynki miłosierdzia mamy przygotować się do radosnego świętowania Paschy Chrystusa.

2.Lektura prasy religijnej – w Gościu Niedzielnym min. artykuł „ O Żołnierzach Wyklętych”.

3.Radnych proszę o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego i na ogrzewanie kościoła – listy można pobrać w kancelarii parafialnej.

4.Rodziny, które chciałyby przyjąć osoby przybywające na ŚDM proszone są o zgłoszenie się do kancelarii.

5.Papieża Franciszka w 3. rocznicę wyboru na stolicę Piotrową polecamy naszym modlitwom .

6.Za tydzień niedziela Palmowa – najładniejsze palmy będą nagrodzone.

7.Prezesi naszych jednostek OSP proszeni są na zebranie w niedzielę 20 marca po sumie na plebanii.