Intencje mszalne 29. – 06. 03.2016 r.

Poniedziałek : 17.00 + Int. własna.
Wtorek: 17.00 + Czesława Garstkę – u.pog
Środa: 17.00 + W 80. r urodzin Ireny Jaskuła o Boże błog.i opiekę M.B.Suserskiej. + Krystynę Świecką i Marię Sok w 60 r.ur.
Czwartek: 17.00 + Kazimierę Szymańską w r.śm. – int rodziny oraz za Zofię i Władysława Wypych i Stanisławę Piotrowską.
Piątek: 17.00 +
Krystynę Świecką – u.pog.
Sobota: 17.00 + Wiesławę Śliwińską 3 r.śm. – int. Męża i dzieci.

Niedziela: 08.00 + Teresę i Stanisława Szymańskich, dziadków Szymańskich i dziadków Jagiełło – int. Dzieci i wnuków.
+ Wiesława Komorowskiego 4 r.śm . – int. Rodziny.
12.00 + Wiesława Maślankowskiego, rodziców Stanisławę i Stanisława Strzeleckich..

1.Dni Wielkiego Posty przez modlitwę, post i uczynki miłosierdzia mają nas przygotować do radosnego świętowania Pasch Chrystusa.

2.Lektura prasy religijnej – w Gościu Niedzielnym min. artykuł o żołnierzach wyklętych oraz program telewizyjny i dodatek-katalog książek religijnych.

3.Radnych proszę o przeprowadzenie zbiórki ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego i na ogrzewanie kościoła – listy można pobrać w kancelarii parafialnej.

4.Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.

5. Dziś po mszach św. rozdanie znaków odblaskowych – za tę akcję dziękuję naszym Policjantom.