Intencje mszalne 21. – 27. 12. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Int. Własna – za kapłanów.
Wtorek: – 17.00 + Józefa Wypycha – u.pog.
Środa: Nowenna 17.00 + Martę Durma – u.pog. + Krystynę Michalak, + Marię Romanowską.
Czwartek: 24.00 Wigilia – W intencji Parafian.
Piątek – Boże Narodzenie. 10.00.
O Boże błog. I opiekę MBSuserskiej dla Dagmary w 18.00 r.urodzin. 12.00 – + Krystynę i Aleksandra Ostrowskich i Zofię Uliczną.

Sobota – Ur. Świętego Szczepana. 8.00 – + Józefa Wypycha – int. Córki. 10.00 – Stefanię, Szczepana i Marka Brzozowskich i rodziców Pietruszewskich i państwo Bogusz. 12.00 + Czesława Chojnackiego – int. Syna Krzysztofa.Oraz w int. Mariusza z okazji 40. urodzin o Boże błog, zdrowie i opiekę MBSuserskiej.

Niedziela: 08.00 + Władysława Dubielaka – int. rodziny
+ Mariannę Ledzion 15 r.śm i zmar. Z rodziny – int. córek.
12.00 + Mateusza Sitkiewicza – int. Babci i Dziadka. Oraz za + Krzysztofa Zielaka i Janinę Rzepecką.

1. W czwartek Wigilia o godz. 24.00 – zachęta do zachowania postu. Przed Pasterką adoracja Dzieciątka i śpiewanie kolęd.

2 W Boże Narodzenie nie ma mszy św. o godz. 8.00.

3. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym wiele świątecznych nowości.

4. Wypominki i intencje mszalne przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

5. Papież Franciszek powiedział: Boże Narodzenie jest po to, by zachwycić się tym, jak Mały potrafi być Bóg, aby człowiek stał się wielki.

6. W drugi dzień świąt – taca na Dom Kapłana Seniora.

7. Poświęcone Opłatki wigilijne p. Organista będzie roznosił do poszczególnych miejscowości w naszej parafii:

Dziś: Stanisławów od 14

Wtorek: Waliszew oraz Waliszewek od 10