Intencje mszalne 30. – 06. 12. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Int. własna.
Wtorek: – 17.00 + Genowefę Wróblewską – u.pog.
Środa: 17.00 + Tadeusza Kostrzewskiego 3 r.śm i rodziców Helenę i Franciszka Wypychów oraz Józefę i Józefa Kostrzewskich i rodzinę Kosajdów { zaleg.)
Czwartek: 17.00 + Józefa Wypycha – int. chrześniaczki.
Piątek – Rekolekcje
10.00 + Martę Durma – u.pog. 12.00 Msza św. dla chorych. 17.00 + Czesława Garstkę.

Sobota – Dzień Spowiedzi 10.00 + Stefana Ledziona i Mariannę oraz Jana Majczak i Bożenę Baranowską. 12.0 + Natalię i Stefana Stasiaków. 17.00 + Krystynę Michalak.

Niedziela: 08.00 + Czesławę Skrobisz i Eugeniusza Skrobisza.
10.00
+ Tadeusza Wierzbickiego 3 r.śm. Rodziców Wierzbickic i Kowalskich – int. rodziny.
12.00 + Władysławę Zielak, Stanisława Zielak i Jana Jagiełło. Oraz + Tadeusza Gutkowskiego 4 r.śm. Zakończenie Rekolekcji.

1. Okres Adwentu ma podwójny charakter – oczekiwania na przyjście narodzenia Pańskiego i przyjście powtórne Zbawiciela. Rekolekcje wygłosi o.dr hab. Ignacy Kosmana z Niepokalanowa.

2 Spowiedź rekolekcyjna w sobotę od 10.oo do 18.oo. Natomiast Msza św. dla chorych w piątek o godz 12.00.

3. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym dziś min artykuł „ Kościół to grzesznicy zanurzeni w Bożym Miłosierdziu”.

4. Wypominki i intencje mszalne przyjmujemy w kancelarii

5. Dokończono wymiany okien na plebanii i w mieszkaniu p. Organisty

6. Na wsparcie poszkodowanej rodziny zebrano do puszek w ubiegłą niedzielę 742,50 gr..

7. Plan rekolekcji umieszczony na stronie internetowej parafii oraz w gablocie przed kościołem.

8. Poświęcone Opłatki wigilijne p. Organista będzie roznosił do poszczególnych miejscowości w naszej parafii:

Niedziela – Suserz, Suserz Wieś

Środa – Holendry od godziny 12