Intencje mszalne 26. – 01. 11. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Kazimierę Szymańską – greg.
Wtorek: – 17.00 + Greg.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Kazimierę Szymańską. I intencje pielgrzymkowe.
Czwartek – 17.00 + Gregorianka + Kazimierę Szymańską.
Piątek – 17
.00 +Kazimierę Szymańską. Greg.

Sobota – 17.00 – + Czesława Garstkę – u.pog

Niedziela: 08.00 + Wszystkich Swiętych. + Za zmarłych kapłanów
+ Stefana, Marianne i Janusza Czarnotów i zmar. Z rodziny.
12.00 + Na cmentarzu. + W zamówionych intencjach.

1. W niedzielę msza św. o godz. 12.00 będzie odprawiona na cmentarzu wraz z procesją wypominkową.

2 Nabożeństwa Różańcowe o godz 16.30. Do prowadzenia różańca zapraszam mieszkańców: Poniedziałek i wtorek – Luszczanów II.. W środę i czwartek – Szczawin Borowy Kolonia. W piątek i sobotę – Waliszew.

3. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym dziś min. „ O pielgrzymce Środowisk Medycznych do Suserza”.

4. W poniedziałek – Dzień Zaduszny, msza św. z wypominkami po kościele będzie odprawiona o godz. 12.00.

5. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów, a śmieci składamy do podstawionych kontenerów.

6. Wypominki najlepiej wypisać na kartce w domu, podać godzinę i przynieść do kancelarii.

7. Znicze Caritas…

8. Zbiórka ofiar na cmentarzu – przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu.

9. Dziś Wybory do Sejmu i Senatu. Kogo wybieramy..

Tych, którzy cenią wartości moralności katolickiej,

którzy są za obroną życia ludzkiego i człowieka,

którzy bronią narodowego interesu w gospodarce.