Intencje mszalne 07. – 13. 09. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + Krystynę Michalak – u.pog
Środa: 17.00 +(Nowenna) + O nowe powołania do służby kapłańskiej. Oraz intencje Pielgrzymów.
Czwartek – 17.00 + Genowefę Wróblewską – u.pog.
Piątek – 17
.00 + Rodziców Kazimierę i Henryka Szymańskich – int. rodziny.

Sobota – 17.00 + W int. Henryka i Bogumiły z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o opiekę MB. Suserskiej na dalsze lata życia.

Niedziela: 08.00 + Mateusza Dryńkowskiego w 1. r.śm.
10.00
+ W 25. r.ślubu Agnieszki i Pawła Rutkowskich o Boże błog. I opiekę MB. Suserskiej na dalsze lata. – int. dzieci.
.00 + Janinę, Władysławę i Jana Szatkowskich.

1. Za tydzień, na sumie podziękowania Panu Bogu za plony, poświęcenie wieńców i procesja .

2. Natomiast, na mszy św o godz. 10.00. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

3. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym dziś min. Homilia ks. abp. Stanisława Gądeckiego – jako pasterze nie możemy milczeć”.

4. Na stoliku pod chórem – Kalendarz diecezji Łowickiej „Oto Matka Twoja” ze zdjęciem także naszego cudownego obrazu.

5. Intencje złożone przez pielgrzymów przed obrazem MB Suserskiej będą czytane systematycznie w każdą środę na nowennie o godz 17.00.

6. Dziś zbiórka do puszek na KUL.

7. Ur.Narodzenia Matki Bożej (Siewnej) we wtorek – msza św. o godz. 17.00