Intencje mszalne 31. – 06. 09. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + Genowefę Wróblewską – u.pog
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Bronisławę i Jana Marciniaków, Annę i Ludwika Przewłockich i dziadków Mariannę i Józefa Garstków. Oraz + Stefanię i Stefana i Jana Zaborowskich oraz Agnieszkę i Jana Tarkę i Stanisława Wójcika. Oraz intencje Pielgrzymów.
Czwartek – 17.00 + Józefa Kowalskiego 70. r.ur.
Piątek – 17
.00 + Mariannę Ciechomską – u.pog.

Sobota – 17.00 + Katarzynę Stanisławską 20 r.śm i Andrzeja Stanisławskiego

Niedziela: 08.00 + Za Parafian.
10.00
+ Henryka Szymańskiego i Franciszka oraz rodziców Zofię i Władysława i siostrę Stanisławę.
.00 + Ewę, Stefana i Eugeniusza Majchrzak.

1. Dożynki parafialne z podziękowaniem Panu Bogu za plony, odbędą się na sumie w drugą niedzielę września. Do organizacji dożynek zapraszam mieszkańców Janek, Słupa i Stanisławowa.

2. Pamiętajmy o wieńcach dożynkowych i kwiatach do ołtarza.

3. Po mszach św. można zwiedzać wystawę obrazów z Pleneru Malarskiego 2015 Holendry.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym dziś – płyta z filmem „O naśladowaniu Chrystusa”..

5. Na stoliku pod chórem – Kalendarz diecezji Łowickiej „Oto Matka Twoja” ze zdjęciem także naszego cudownego obrazu.

6. Intencje złożone przez pielgrzymów przed obrazem MB Suserskiej będą czytane systematycznie w każdą środę na nowennie o godz 17.00.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.