Intencje mszalne 29. – 05. 07. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Emilię Komar – u.pog.
Wtorek: – 17.00 + Zbigniewa Sobeckiego – u.pog.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + O zdrowie i opiekę MB Suserskiej dla Iwony. O nowe powołania do służby kapłańskiej.
Czwartek: 17.00 + Jaromierza Pietruszewskiego – u.pog.
Piątek – 17.00 + Intencja wolna.
Sobota – 17.00 + Tadeusza Podrażkę, rodziców Podrażków, Józefa i Władysława Doleszczaków.

Niedziela: – 08.00 + O Boże błog. I opiekę MBSuserskiej dla Teresy i Stanisława Budzyńskich w 50-lecie małżeństwa.
10.00 + Rodziców Szymańskich oraz Hieronima Śniecikowskiego i dziadków Selwiaków.
12.00 + Krzysztofa Marciniaka c. rodz. Oszczyków oraz Walentego Marciniaka i rodziców Dudkiewiczów.

1. W piątek grupa naszej młodzieży 34. osoby przyjęły sakrament Bierzmowania z rąk ks.biskupa A. Dziuby, pasterza naszej diecezji.

2. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

3. W poniedziałek ur. św. Apostołów Piotra i Pawła. Uroczystość odpustowa w parafii Żychlin.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym m.in. artykuł ,,Polska przemieni Europę – twierdzą zagraniczni rekolekcjoniści. Natomiast w miesięczniku WPIS o pułapkach finansowych, które dotknęły miliony osób.

5. Na stoliku pod chórem – katolickie kalendarze na Nowy Rok oraz oraz wartościowa książeczka kolorowa dla dzieci – ,,Spacer dzieci wśród słów księdza Twardowskiego”.

6. Kancelaria parafialna czynna po mszy św. o 17.00.