Intencje mszalne 08. – 14. 06. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Zbigniewa Sobeckirgo.
Wtorek: – 17.00 + Krystynę Michalak – u.pog.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Czesława Karmelitę. O Boże błog w pracy. O nowe powołania do służby kapłańskiej.
Czwartek: 17.00 + Rodziców Mariannę i Władysława Dobińskich oraz Edwarda, Mariannę Dobińskich i dziadków Dobińskich.
Piątek – 17.00 + Rodziców Jana i Mariannę Kowalskich, Helenę, Zofię, Jana Sidwę oraz Janusza i Janinę Wypychów i Krzysztofa Zawadzkiego.
Sobota – 17.00 + O zdrowie i Boże błog. w 18 r.urodzin Malwiny – int. Rodziców i rodziny.

Niedziela: – 08.00 + Marka Józwiaka 15 r.śm. Oraz rodzinę Józwiaków – int sióstr.
10.00 + Mateusza Sitkiewicza 20 r.urodzin – int. rodziców i siostry.
12.00 + Rodziców Franciszkę i Stanisława oraz Jana Szewczyk. Oraz o Bpże błog. Dla Krzysi i Daniela w 1. r.ślubu.

1. W następną niedzielę rocznica wizyty pasterskiej św. Jana Pawła II w Łowiczu (1999).

2.Nabożeństwa czerwcowe codziennie po mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po sumie.

3. Sakrament Bierzmowania – 26 czerwca o godz. 18.00. Udzieli sakramentu Ks. Bp Andrzej F. Dziuba.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym min.artykuł „Bezbożność – choroba współczesnej Europy”.

5. Wszystkim mieszkańcom Kaźmierkowa i Kamieńca składam podziekowania za piękną dekoracje czterech ołtarzy. Dziękuje również Asyście Kościelnej, Strażakom, Chórzystom, Ministrantom, Dzieciom Pierwszokmunijnym i wszystkim uczestnikom procesji.

6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z procesją wokół kościoła zapraszam więc asystę kościelną. Na zakończenie oktawy błogosławieństwo maluchów.

7. Próby kandydatów do Bierzmowania w piątek i sobotę o 17.00.