Intencje mszalne 18. – 24. 05. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Zbigniewa Sobeckiego – u.pog.
Wtorek: – 17.00 + Jana, Mirosława, Helenę, Władysława, Katarzynę i Antoniego Sobczyków.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Czesława Karmelitę – int. Mieszkańców Kaźmierkowa. Oraz + Marię Sobańską.
Czwartek: 17.00 + Irenę i Stanisława oraz Bernardę.
Piątek – 17.00 + Stefana i Zuzannę Kopeć oraz Genowefę i Józefa Kopeć i Mariannę, Bronisławę i Józefa Wesołków.
Sobota – 17.00 + Msza św. ślubna.

Niedziela: – 08.00 + Rodziców Pieterów.
10.00 + Zofię i Józefa Jarosińskich oraz Jana Paliwodę.
12.00 + Mariannę i Antoniego Ciechomskich. Oraz + Józefa Czajkę 5 r.śm oraz Irenę Czajkę.

1. W następną niedzielę ur. Zesłania Ducha św. – zakończenie okresu wielkanocnego..

2.Nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po sumie. Pamiętajmy też o modlitwie przed kapliczkami przydrożnymi.

3. W piątek o 17.30 próba przystępujących do sakramentu Bierzmowania – obecność obowiązkowa.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym min. artykuł „ Prześwietlamy kandydatów na prezydenta Rzeczypospolitej „.

5. Do prowadzenia i wspólnej modlitwy Nabożeństw Majowych zapraszam w poniedziałek i wtorek mieszkańców – Suserz Wieś i Działkowicze. W środę i czwartek – Szczawin Borowy Wieś i Szczawin Kolonia. A w piątek i sobotę – Dobrów.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka na KUL.

7 Biały Tydzień…