Intencje mszalne 25. – 31. 05. 2015 r.

Poniedziałek : 17.00 + Czesława karmelitę – u.pog.
Wtorek: – 17.00 + Mariannę Ciechomską.
Środa: 17.00 +(Nowenna) + Marię Sobańską + Zbigniewa Sobeckiego oraz o zdrowie dla Jerzego Czernieja. I w nten. dziękczynnej.
Czwartek: 17.00 + Bogdana Kowalskiego 2 r.śm – int. żony i dzieci.
Piątek – 17.00 + Za Parafian.
Sobota – 17.00 + Zbigniewa Sobeckiego.

Niedziela: – 08.00 + Zygmunta i Irenę Ramachowskich. Oraz + Zofię Bembenista z okazji Dnia Matki – iten. córki z rodzinami.
10.00 + Janinę i Jana Wróblewskich – int. Z Dobrowa.
12.00 + Z rodziny Lisów, Kowalczyków i wnuczka Mateusza.

1. W następną niedzielę ur.Trójcy Świętej. Dziś zbiórka na KUL.

2.Nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. o godz. 17.00, a w niedziele po sumie. Pamiętajmy też o modlitwie przed kapliczkami przydrożnymi.

3. W piątek i w sobotę o 17.30 próba przystępujących do sakramentu Bierzmowania – obecność obowiązkowa.

4. Lektura prasy katolickiej… w Gościu Niedzielnym min. artykuł o św. Ricie od spraw niemożliwych oraz jej obrazek z modlitwą. WPIS – ,,Ojczyzna jest chora, bo chore są elity”.

5. Do prowadzenia i wspólnej modlitwy Nabożeństw Majowych zapraszam w poniedziałek i wtorek mieszkańców – Łuszczanów II – w środę i czwartek Holendry i Teodorów. – Piątek i sobotę – waliszew i Waliszewek.

6. Do dekoracji ołtarzy na Boże Ciało zapraszam mieszkańców Kamieńca i Kaźmierkowa.