Intencje mszalne 30. – 06. 04. 2015 r.

Poniedziałek: 17.00 + Inten. własna
Wtorek: – 17.00 + Mariannę Ciechomską – u.pog.
Środa: 17.00 +{ Nowenna} + Waldemara Kozłowskiego 2 r.śm + Krzysztofa Szałamachę, Henrykę i Bolesława Ledzionów oraz Annę i Stanisława Szałamachów + Janinę Ponewską.
Czwartek: Triduum. – 17.00 + Za zmarłych kapłanów oraz + Cecylię Rybicką.
Piątek: – 17.00 + Adoracja Krzyża.
Sobota – 17.00 + Mateusza Dryńkowskiego, Tadeusza Kosmowskiego, Janinę i Telesfora Chodorowskiego. + Jana Marciniaka 2 r.śm – int. siostry.

Niedziela: – 6.00 + Rezurekcja w intencji Parafian.
10.00 + Mariannę, Leonarda, Ryszarda, Stanisława i Jerzego Wypychów.
12.00 + Czesława 10 r.śm i Zofię Bedyk, Helenę i Adama Bedyk, Józefa i Józefę Żabka, Henrykę Jaskółę oraz Genowefę i Edmunda Dąbrowskich.

1 TriduumW. Czwartek, W. Piątek, W. Sobota nabożeństwa o godz. 17.00.

2. W W. Piątek nabożeństwo adoracji Krzyża. A ofiary w tym dniu składane są przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie.

3. W W. Sobotę przynosimy na nabożeństwo świece, które zapalimy przy odmawianiu przyrzeczeń chrztu świętego.

4. Poświęcenie pokarmów co godzina od 9.00 – 16.00 z przerwą od 13 – 14.00.

5. Strażaków tradycyjnie proszę o trzymanie warty i pamiętajmy o adoracji Chrystusa złożonego w grobie.

6. Na procesję rezurekcyjną o godz. 6.00 zapraszam całą asystę kościelną, ministrantów, bielanki, chórzystów i strażaków w galowych strojach .

7. Odprawa dla ministrantów na pół godziny przed nabożeństwami.

8. Grupa młodzieży z naszej parafii serdecznie zaprasza na przygotowany przez nią „Wieczór Chwały”. Wydarzenie to jest związane z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży i odbędzie się 18 Kwietnia (sobota) o godz. 20.
Kierujemy to zaproszenie do wszystkich parafian, nie tylko do młodzieży. Będzie to okazja do wewnętrznego wyciszenia i osobistego spotkania z Jezusem Odkupicielem.