Intencje mszalne 01. – 07.12. 2014 r.

Poniedziałek:17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + Grzegorza Komara – u.pog.
Środa: 17.00 ( Nowenna) + O łaskę zdrowia dla Iwony. O łaskę zdrowia dla Renaty, Genowefy, Olka i całej rodziny i uwolnienie z nałogu Andrzeja. Oraz o łaskę zdrowia i powrót do domu poszkodowanym w wypadku Marleny i Agnieszki

+ Wiesława Maślankowskiego oraz + Zofię Grzybowską.
Czwartek: – 17.00 + Jana Sobeckiego – u.pog.
Piątek: 17.00 + Zofię Komorowską.
Sobota: 17.00+ Kazimierę Jaros – u.pog.

Niedziela: – 8.00 + Irenę Orzechowską – int. Córek z rodzinami.
10.00 + Tadeusza Wierzbickiego 2 r.śm i rodziców Wierzbickich i Kowalskich – int. Żony i dzieci.
12.00 + Grzegorza Komara – int. Bożeny Garstka z rodziną.

1. Rozpoczynamy Adwent czas duchowego przygotowania do Bożego Narodzenia i jednocześnie wspominamy zapowiedź powtórnego przyjścia Syna Bożego .

2. W ten nowy rok liturgiczny wchodzimy z wezwaniem „ Nawracajcie się i wierzcie w ewangelię”.

3. Dziś dzień imieniny Pasterza naszej diecezji, którego polecamy również prywatnym modlitwom.

4. Są do nabycia albumy „Miejsca święte” oraz kalendarze z koronacji.

5. W Gościu Niedzielnym min. artykuł o pielgrzymce papieża Franciszka do Turcji.

6. Rok 2015. papież ogłosił Rokiem Życia Konsekrowanego, za ten dar będziemy dziękować w naszych modlitwach.

7. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki i intencje mszalne na nowy rok.

8. Pomoc Kościołowi na Wschodzie – zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę.

9. „Nasz Dziennik” z dołączonym cudownym medalikiem można otrzymać na stoliku pod chórem . Św. Katarzyna Laboure powiedziała- kto będzie go nosił otrzyma wiele łask.

10. Parafialne rekolekcje adwentowe odbędą się 12 13 i 14 grudnia. Dokładny plan podamy w następną niedzielę.

11. Już są do nabycia świece wigilijne, które zapalimy na naszych stołach w wigilię i święta.

12. Udało nam się jeszcze przed mrozami wyremontować i pomalować całkowicie nasz kościół, widać, że Matka Boża Suserska miała nas w swej opiece.

13.  Dziś p. Organista odwiedzi Suserz, Na Dołku, Po szosie oraz Leopoldów
W Sobotę – Łuszczanów I, Łuszczanów II, Na dołku