Intencje mszalne 06. – 12.10. 2014 r.

Poniedziałek:17.00 + Wiesława Maślankowskiego.
Wtorek: – 17.00 + Zofię Komorowską – u.pog.
Środa: 17.00 ( Nowenna) + Piotra Marczaka 11 r.śm i Stanisława Marczaka – int rodziny. Oraz + Stanisława Niewiadomskiego 30 r.śm + Mariannę Stasiak + Jana Sobeckiego. O łaske zdrowia dla Iwony i o łaskę zdrowia dla Renaty.
Czwartek: – 17.00 + Mateusza Dryńkowskiego – u.pog.
Piątek: 17.00 + Zofię Grzybowką, + Jana Kaszubskiego, + Wiesława Bulskiego.
Sobota: 17.00+ Msza św. ślubna.

Niedziela: – 8.00 + Stefanię Brzozowską 20 r.śm, Szczepana i Marka Brzozowskich, rodziców Pietruszewskich i panią Bogusz.
10.00 + Jana, Mariannę kowalskich, Helenę i Zofię oraz Jana Sidwów i Janusza i Janinę Wypych oraz Krzysztofa Zawadzkiego.
12.00 + Mieczysławę Kowalczyk 5 r.śm.

1. Papież prosi o modlitwę w intencji III Nadzwyczajnego Zgromadzenia Synodu Biskupów.

2. Na naszej stronie internetowej można obejrzeć film z uroczystości koronacyjnych.

3. Są do nabycia Kalendarze Diecezji Łowickiej, które ukazują życie i nauczanie dwóch świętych papieży Jana XXIII i Jana Pawła II.

4. Abp Stanisław Gądecki przypomina, że choroba państwa zaczyna się od choroby najmniejszej komórki społecznej, jaką jest rodzina.

5. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym – min. „ Płyta z trzecią częścią Dzienniczka s. Faustyny.

6. Są jeszcze do nabycia numery Gościa Niedzielnego z artykułem opisującym uroczystość koronacyjną.

7. Znicze Caritasu są już do nabycia, można też zamawiać wypominki na nowy rok.

8. W poniedziałek i wtorek zapraszamy do odmawiania różańca mieszkańców Dobrowa. A w środę i czwartek mieszkańców Helenowa. Natomiast w piątek i sobotę mieszkańców Suserza

9. Dziś taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

10. Album „Miejsca święte w Polsce”…