Intencje mszalne 20. – 26.10. 2014 r.

Poniedziałek:17.00 + Jana Sobeckiego – u.pog.
Wtorek: – 17.00 + Mariannę Stasiak – u.pog.
Środa: 17.00 ( Nowenna) + Stanisława Miętkiewicza + Zofię Grzybowską + Wiesława Maślankowskiego. Oraz o łaskę zdrowia dla Iwony, o łaskę zdrowia dla Renaty i Genowefy oraz o szczęśliwy poród dla córki Anny i zdrowie dla c.rodziny. Oraz int. Pielgrzymkowe.
Czwartek: – 17.00 + Pawła Stangreciaka – u.pog.
Piątek: 17.00 + Mateusza Dryńkowskiego – u.pog.
Sobota: 17.00+ Msza św.ślubna.

Niedziela: – 8.00 + Władysława Sarzałę 7 r.śm. – int rodziny .
10.00 + Czesława Majchrzaka 6 r.śm. Rodziców Józefę i Stanisława Majchrzaków oraz Władysława i Zofię Kwiatkowskich.
12.00 + Mariannę i Józefa Kacprzak i zmar. z rodziny.

1. W Watykanie obradowało III nadzwyczajne zgromadzenie Synodu Biskupów poświęcone rodzinie.

2. Na naszej stronie internetowej można obejrzeć film z uroczystości koronacyjnych.

3. Są do nabycia piękne kalendarze z kolorowymi zdjęciami z koronacji – szczególna pamiątka.

4. Są też do odebrania albumy „Miejsca święte”.

5. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym – min. „ Papież czasów misyjnych – Paweł VI”. oraz dodatek z nowenną

6. Dziś niedziela Misyjna – taca na misje.

7. Znicze Caritasu są już do nabycia, można też zamawiać wypominki na nowy rok.

8. W poniedziałek i wtorek zapraszamy do odmawiania różańca mieszkańców – Łuszczanów I. I Łuszczanów na Dołku. W środę i czwartek – mieszkańców Łuszczanowa II i Stanisławowa. W piątek i sobotę – mieszkańców Gołasu.

9. Dziś po sumie zebranie Rady Ekonomiczno – Budowlanej na plebanii.

10. Dziś 30. rocz.śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki modlimy się o Jego błogosławieństwo dla ojczyzny i naszych rodzin.

11. Jutro ustawianie cementowego boksu na cmentarzu na śmieci – zapraszam kilku parafian do pomocy na godz. 10.00 i z góry składam podziękowanie.

12. Informacja o Światowym Dniu Młodzieży – wolontariusz Czarek.

13. Dziś nie ma spotkania z kandydatami do bierzmowania.