Intencje mszalne 29. – 05.10. 2014 r.

Poniedziałek:17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + O dalsze Boże błog. dla Elżbiety i Bogdana w 25 r.ślubu.
Środa: 17.00 ( Nowenna) + O Boże błog. Dla mieszkańców Kamieńca, i Mariana Lucińskiego a zmarłym radość życia wiecznego. Oraz dziękując za zorganizowanie koronacji o zdrowie i dalsze siły dla ks. Proboszcza. Oraz o łaskę zdrowia dla Renaty. I o Boże błog. i opiekę MBSuserskiej dla rodziny Fibichów. Oraz w intencjach pielgrzymkowych.
Czwartek: – 17.00 + O Boże błog. I opiekę MBSuserskiej dla pielgrzymów z par. Bednary i ich rodzin.
Piątek: 17.00 + Mariannę i Jana Żabkę oraz Józefa, Henryka i Mariana Garstków.
Sobota: 17.00+ Kubusia Sobczyka i błog. dla rodziny.

Niedziela: – 8.00 + Eugeniusza, Szczepana i stanisławę Orzechowskich.
10.00 + Stefana i Tomasza Osmolak oraz babcię Mariannę i Irenę.
12.00 + Jana, Mariannę Wypysińskich i Sławomirę Markiewicz.

1. Papież w Albanii przypomniał światu, że nikt nie może zasłaniać się Bogiem, gdy planuje akty przemocy i prześladowania.

2. Na naszej stronie internetowej można obejrzeć film z uroczystości koronacyjnych.

3. Są do nabycia Kalendarze Diecezji Łowickiej, które ukazują życie i nauczanie dwóch świętych papieży Jana XXIII i Jana Pawła II.

4. Pierwsza Komunia św. odbędzie się 17 maja o godz. 10.00 dla klas drugich i trzecich. Natomiast Bierzmowanie również odbędzie się na wiosnę

5. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym – min. „ Obrazek dla rodziców z modlitwą za dzieci.

6. Są jeszcze do nabycia numery Gościa Niedzielnego z artykułem opisującym uroczystość koronacyjną.

7. Znicze Caritasu są już do nabycia, można też zamawiać wypominki na nowy rok.

8. W środę i czwartek zachęcam do odmawiania różańca mieszkańców Kamieńca. A w piątek i sobotę mieszkańców Kaźmierkowa. Papież prosi o modlitwę za rodziny i o pokój.

9. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.