Intencje mszalne 25. – 31.08. 2014 r.

Poniedziałek:17.00 + Intencja własna.
Wtorek: – 17.00 + Intencja własna.
Środa: 17.00 ( Nowenna) + Mariannę Stasiak u.pog. O łaskę zdrowia dla Renaty – int. Męża, dzieci i rodziny. Oraz w intencji dziękczynnej wszystkim, którzy swoją modlitwą i pracą przyczynili się do ubogacenia uroczystości koronacyjnej naszego obrazu.
Czwartek: – 17.00 + Henryka Lewandowskiego – int. rodziny.
Piątek: 17.00 + Jana Sobeckiego.
Sobota: 17.00+ Msza św. ślubna.

Niedziela
: – 8.00 + Jana Paliwodę, Jana Wróblewskiego, Jana i Janinę Kowalczyków oraz rodziców Kowalczyków i Paliwodów.
10.00 + Bronisławę i Jana Marciniaków, Annę i Ludwika Przewłockich oraz dziadków Mariannę i Józefa Garstków.
12.00 + Dziękczynna za wstawiennictwem MBSuserskiej z prośbą o dalszą opiekę.

1. Dalsze umacnianie kultu Matki Bożej Suserskiej…

2. Na naszej stronie internetowej jest galeria zdjęć z uroczystości koronacyjnej.

3. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym jest płyta z Dzienniczkiem siostry Faustyny i również artykuł – relacja z koronacji obrazu MatkiBożej Suserskiej.

4. W czwartek wraz z przedstawicielami Gminy Szczawin Kościelny złożyliśmy podziękowanie ordynariuszowi naszej diecezji ks. bp. prof. Andrzejowi F. Dziubie.

5. Ojciec Sw. Franciszek wzywa świat do modlitwy i pomocy dla prześladowanych i zabijanych chrześcijan w Iraku.

6. Przywołujemy słowa, które powiedział do nas w czasie koronacji Biskup Łowicki „ Cieszymy się bogactwem naszego zgromadzenia – bogactwem dróg naszego powołania, bogactwem miejsc z których przybyliśmy, a jednocześnie przeżywamy jedność wiary i chrztu, jedność Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Matki. Dziękuję wam wszystkim…”