Intencje mszalne 21. – 27.07. 2014 r.

Poniedziałek: –  17.00 +Intencja własna.
Wtorek: – 17.00  + Teodora, Stanisławę i Szczepana Szymczaków w 10 r.śm Szczepana.
Środa:  - 10.00 – Msza św. pogrzebowa
17.00
 + (Nowenna).+ W 40. Rocz. Ślubu Janiny i Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski i dalszą opiekę MBSuserskiej.
Czwartek: – 17.00 + Michała Kiljana – u.pog.
Piątek: 17.00  + Krzysztofa Zawadzkiego – int. żony i córki
Sobota: 17.00 + Msza św. ślubna.

Niedziela: – 8.00 + Zdzisława Sokołowskiego w r.śm.
10.00 + Dziękczynna i o dalsze Boże błog. dla Krystiana Ciechomskiego i opiekę MBSuserskiej.
12.00 + Władysława Śniecia 11 r.śm Oraz Oraz w 80. rocz. Urodzin Zofii Wyrwy i 60. R.urod. Andrzeja grondy z podziękowaniem za otrzymane łaski i o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę MBSuserskiej dla Jubilatów i rodziny.

1. Ojciec św. Franciszek przypomniał, że praca w niedzielę zakłóca więzi rodzinne, przyjacielskie i świąteczny charakter dnia.

2. W świecie jest już ponad 50 mln. Ludzi- uchodźców, którzy zostali wyrzuceni ze swoich domów.

3. Trwają dalsze prace przygotowawcze do uroczystości koronacyjnej. W tym tygodniu odwiedził nas Starosta i Wicestarosta z Gostynina.

4. Bardzo proszę Radnych o zbiórkę ofiar na prace przygotowawcze do koronacji naszego obrazu – szczególnie tam, gdzie nie była jeszcze przeprowadzona. Za złożone już ofiary składam podziękowanie.

6. Prasa katolicka… „Gość Niedzielny” – min. „ O tym, że reakcja ludzi wierzących jest coraz liczniejsza i publicznie wyraża swój sprzeciw wobec spektaklu Golgota Picnik, medialnej nagonce na prof. Chazana, i  przeciwko bluźnierczym tendencjom w kulturze .

9. Za dostarczone krawężniki pod krzyż, składam podziękowanie p. Hirkowi Ciechomskiemu.