Intencje mszalne 30. – 06.07. 2014 r.

Poniedziałek: –  17.00 +Intencja własna.
Wtorek: – 17.00  + Int. własna.
Środa:  - 17.00  + (Nowenna).+ Jana Kaszubskiego + Zofię Grzybowską + Wiesława Bulskiego oraz o Boże błog. z racji urodzin.
Czwartek: – 17.00 + Michała Kiljana – u.pog.
 Piątek: 17.00  + Stanisława Miętkiewicza.
Sobota: 17.00 + Tadeusza Podrażkę, rodziców Podrażków, rodziców Doleszczaków oraz Józefa i Władysława Doleszczaków.

Niedziela
: – 8.00 + Danielę i Henryka Kielbasów, zmar. z rodziny Kiełbasów i Ambroziaków – int. córki z rodziną.
10.00 + Krzysztofa Marciniaka, zmar. z rodziny Oszczyków i Marciniaków.
12.00 + Ks. Franciszka Żeromskiego oraz Ewę, Stanisława, Stefana i Wiktora Wojciechowskich, Apolonię, Jana, Władysława Nodzak oraz Irenę, Wiesława Kozłowskich, Helenę Kowalską i dziadków Osmolaków.

1. W środę odbyło się na plebanii zebranie pod przewodnictwem Biskupa Łowickiego    Andrzeja F. Dziuby, podczas którego omówiono dalsze prace przygotowawcze związane z koronacją naszego obrazu.

2. Pierwszy Piątek Miesiąca – spowiedź od godz. 16.30

3. Papież Franciszek na otwarcie Mundialu powiedział: „Oby piłkarskie mistrzostwa świata stały się świętem solidarności miedzy narodami”..

4. Bardzo proszę Radnych o przeprowadzenie kolejnej zbiórki ofiar na prace przygotowawcze do koronacji naszego obrazu.

6. Prasa katolicka… „ Gość Niedzielny” – min. „ KUL to dobro narodowe, które należy chronić”.

7. Taca w następną niedzielę przeznaczona będzie na bieżące prace związane z koronacją.

9. Dziś uroczystość Piotra i Pawła – odpust w Żychlinie.