Intencje mszalne 16. – 22.06. 2014 r.

Poniedziałek: –  17.00 +Emilię Skrobisz – u.pog.
Wtorek: – 17.00  + Wiesława Bulskiego – u.pog.
Środa:  - 17.00  + Zofię Grzybowską + Jana Kaszubskiego. + Stanisława Miętkiewicza.

Czwartek: – 08.00 (Boże Ciało) + Helenę Zając – int. Małgorzaty i Tomasza.
10.00 +
Krystynę Wypych.
12.00 + Franciszka Pietrusiaka, Marka Piaskowskiego, Marcina i Mariana Wypych oraz Stefanię i Stanisława Kowalskich.

Piątek: 17.00  + Helenę Zając.

Sobota: 17.00 + Za zmarłych z rodziny i Kubusia Szewczyka.
: – 8.00 + Ewę Melinowską i Jana Rojkowskiego.
10.00 + Janinę Kurkowską, Józefę i Damiana Kurkowskich, dziadków Kurkowskich i Markiewiczów – int. rodziny.
12.00 + Franciszka Szymańskiego – int. żony i dzieci.

1. Na procesję do czterech ołtarzy – zapraszam: chórzystów, ministrantów, Bielanki, asystę kościelną, strażaków.

2. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane po mszy św. o godz. 17.00

3. Ołtarze dekorują w tym roku mieszkańcy całego Szczawina Borowego.

4. Bardzo proszę Radnych o przeprowadzenie zbiórki ofiar na prace przygotowawcze do koronacji naszego obrazu.

6. Prasa katolicka… „ Gość Niedzielny” – min. „ O zmianie w kodeksie karnym.

7. Chętnych zapraszam do malowania parkanu – dziękuje tym którzy odpowiedzieli na to zaproszenie..

9. Do dekoracji ołtarzy na Boże Ciało zapraszam mieszkańców: całego Szczawina Borowego.

10. Boże Ciało to publiczne wyznanie naszej wiary – przyjdźmy więc z całymi rodzinami.