Intencje mszalne 31. – 06.04. 2014 r.

Poniedziałek: –  17.00 + Intencja własna.

Wtorek: – 18.00  + Waldemara Kozłowskiego.
Środa:    17.00 + Ryszarda Garstkę + Jerzego Żabkę +Romana Maślankę.

Czwartek: – 17.00 + Ryszarda Garstkę.

Piątek: 17.00  + Romana Maślankę.

Sobota: 17.00 + Wiesława Maślankowskiego.

Niedziela: – 8.00  + Józefa Kowalskiego 4 r.śm.
10.00 + O Boże błog. w 18 r.urodzin dla Pawła i opiekę Matki Bożej.
12.00 + Czesława i Zofię Bedyk, Helenę i Adama Bedyk oraz Józefę i Józefa Żabkę i Henrykę Jaskółę oraz Genowefę i Edmunda Dąbrowskich.

1.      W środę przypada 9. Rocz. Śmierci błogosławionego Jana Pawła II.
2.      Trwa wielkopostna krucjata modlitewna ,,40 Dni Dla Życia” – modlimy się w intencji dzieci zagrożonych aborcją.
3.      Papież Franciszek w powiedział „Wielki Post” to okres poprawy życia, a nie czucia się lepszymi od innych”.
4.      Droga Krzyżowa w każdy piątek o 16.30. A Gorzkie Żale w niedziele po sumie.
5.      List ofiar na prace przygotowawcze do koronacji oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego można pobierać w kancelarii.
6.      Pod przewodnictwem Starosty, Wicestarosty, burmistrzów i wójtów sąsiednich parafii oraz  przedstawicieli Służb Porządkowych odbyło się zebranie w Gminie Szczawin Kościelny, powołujące następujące zespoły zadaniowe na potrzeby przygotowawczych  prac koronacyjnych obrazu MB Suserskiej….
7.      W dzisiejszym Gościu Niedzielnym min. artykuł Abp Stanisława Gądeckiego „Każdy chrześcijanin jest misjonarzem”. Jest też do nabycia nowy miesięcznik kulturalny WPIS.