Intencje mszalne 17. – 23. 03. 2014 r.

Poniedziałek: –  17.00 + Intencja własna.

Wtorek: – 17.00  + Stanisława Staniaszka oraz Piotra i Tadeusza Wesołowskich.
Środa:    17.00 + Bogdana Kowalskiego imien. I Łucję Traczykowską int. żony i dzieci. A o 17.30 + Józefa i Zofię Orzechowskich int. rodziny.

Czwartek: – 17.00 + Romana Maślankę w r.śm.

Piątek: 17.00  + Jana Kaszubskiego i + Zofię Grzybowską.

Sobota: 17.00 + Wiesława Maślankowskiego – u.pog

Niedziela: – 8.00  + Stanisława Marczaka i Piotra.  10.00 + Jerzego Żabkę i Martę Żabkę w 1. r.śm.
12.00 + Mariannę i Józefa Kacprzak oraz zmarłych z rodziny. – int. córki z Kaszew.

1.      Dziś zbiórka ofiar na pomoc Kościołowi w świecie.

2.      W Gościu Niedzielnym min. art. – wypowiedź reżysera K. Zanussiego o ośmieszaniu absurdów gender.

3.      Liturgia dzisiejszej niedzieli zachęca nas do praktyki postu i osobistego umartwienia.

4.      Papież Franciszek napisał na Wielki Post: Jedyna prawdziwa nędza to nie żyć jak synowie Boga i bracia Chrystusa.

5.      Droga Krzyżowa w każdy piątek o 16.30. A Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

6.      List ofiar na prace przygotowawcze do koronacji oraz na kwiaty do Grobu Pańskiego można pobierać w kancelarii.