Intencje mszalne 10. – 16. 03. 2014 r.

Poniedziałek: –  17.00 + Intencja własna.

Wtorek: – 17.00  + Mariana Szymańskiego w r.śm.
Środa:    17.00 + Zofię Grzybowską + Stanisława Miętkiewicza + Stanisława Olejniczaka – int. u.pog.

Czwartek: – 17.00 + Romana Maślankę.

Piątek: 17.00  + Rozpoczęcie Rekolekcji. O Boże błog. dla Pawła i opiekę Matki Bożej.

Sobota: 10.00 + Dzień spowiedzi. + Kazimierę i Stanisława Krysteckich. 12.00 + Ewę i Stefana i Eugeniusza Majchrzak. 15.00 + Zofię Grzybowską int. sąsiadów Sitkiewiczów. 17.00 + Zofię Grzybowską- int. rodz. Szymańskich i Tomczyków.

Niedziela: – 8.00  + Stanisława Wilskiego 12 r,śm i zmar. z rodz. Wilskich. i Brzozowskich  10.00 + Czesławę Rutkowską 6 r.śm – int. z Gołasu.
12.00 + Henryka Pawłowskiego, Antoniego i Mariannę Garstków i Krystynę Garstkę.

1.      Pod przewodnictwem ordynariusza Ks. Biskupa Andrzeja F. Dziuby odbyło się na plebanii zebranie organizacyjne w związku z przygotowaniami do uroczystości koronacyjnej naszego obrazu. W spotkaniu tym uczestniczył Wójt gminy Szczawin Kościelny oraz ks. Dziekan z Żychlina.

2.      W Gościu Niedzielnym min. artykuł o cudach bł. Jana Pawła II.

3.      Rekolekcje parafialne przed drugą niedzielą Wielkiego Postu. Wygłosi je ks. Prał. Stanisław Banach, proboszcz z Głowna.

4.      Program rekolekcji znajduje się również w gablocie i na stronie internetowej parafii.

5.      Droga Krzyżowa w każdy piątek o 16.30. A Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

6.      W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na pomoc Kościołowi w potrzebie.