Intencje mszalne 04. – 10. 11. 2013 r.

Poniedziałek: –  17.00 – + int. własna.

Wtorek: 17.00  + int. własna

Środa:  (Nowenna) -17.00. + Jacka Miąska 31 r.śm i urodzin – intencja z Kamieńca.

Czwartek: – 17.00 – + int. własna .

Piątek: -17.00 -  Dla Bożenę i Fina Jensen o Boże błog. i zdrowie oraz opiekę MBSuserskiej – int z Chorążka.

Sobota: 17.00 + Stanisławę Józwik – syn Jerzy.

Niedziela: – 8.00  + Stanisława Markiewicza 4 r.śm i zmar. Z rodziny Markiewiczów i Sitkiewiczów..

10. 00   + Wandę Bolesława Szubka – int. rodziny

12.00  + Janinę Rzepecką.

1.       – Dziś po sumie adoracja N.Sakramentu. Natomiast taca na remonty kościołów.

2.        W kancelarii parafialnej przyjmujemy roczne wypominki i intencja mszy św. na nowy rok.

3.       W Gościu Niedzielnym min. „ O nawróconych w ostatniej chwili” oraz „ Europejska walka o życie”..

4.       Papież Franciszek w homilii porannej powiedział: „ W sercu ludu obrodził grzech… Bóg wtrącił się w nasze życie, aby uleczyć nasze rany, tak jak czynił to Jezus”.