Intencje mszalne 28. – 03. 11. 2013 r.

Poniedziałek: –  17.00 – + Janusza Pijanowskiego– u.pog.

Wtorek: 17.00  + Piotra Romanowskiego – u.pog

Środa:  (Nowenna) -17.00. + Janusza Pijanowskiego.

Czwartek: – 17.00 – + Piotra Romanowskiego.

Piątek: -17.00 – + Wszystkich Świętych: 8.00 + Jana Mazurskiego.  10.00 + Natalię i Stanisława Latkowskich. O 12.00 ( Na cmentarzu) za zmarłych w tym roku i w intencjach zgłoszonych.

Sobota: 17.00 + Dzień Zaduszny – intencje zbiorowe i procesja po kościele.

Niedziela: – 8.00  + Krystynę i Aleksandra Ostrowskich i zmar. z rodziny oraz Zofię Uliczną.

10. 00   + Janinę Kurkowską 10 r.śm i Józefa 57 r.śm oraz Damiana i dziadków Kurkowskich i Markiewiczów – int. rodziny

12.00  + Czesława Majchrzaka 5 r.śm oraz rodziców Stanisława i Józefę Majchrzaków oraz Władysława i Zofię Kwiatkowskich.

1.       W piątek ur. Wszystkich Świętych. W kościele msze św. o godz. 8.00 i 10.00 natomiast msza św. o 12.00 będzie odprawiona na cmentarzu z procesją i wypominkami.

2.       W Dzień Zaduszny w sobotę msza św. o 17.00 w kościele z procesją i wypominkami – zapraszamy więc do wspólnej modlitwy.

3.       W Gościu Niedzielnym min. – artykuł „Prokuratura w sprawie smoleńskiej – instytucje państwa zawiodły, oraz o ideologii gender.

4.       W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki i intencje mszalne na nowy rok.

5.       Są do nabycia znicze Caritasu – kupując te znicze pomagamy rodzinom ubogim.

6.       WPiS – nowy miesięcznik kultury chrześcijańskiej min. artykuł o obnażaniu Europarlamentu.

7.       Do wspólnego odmawiania różańca zapraszam mieszkańców następujących miejscowości: Poniedziałek – Adamów Górny. Wtorek – Łuszczanów – II. Środa –  Janki. Czwartek – Słup.