Intencje mszalne 21. – 27. 10. 2013 r.

Poniedziałek: –  17.00 – + Piotra Romanowskiego– u.pog.

Wtorek: 17.00  + Janusza Pijanowskiego – u.pog

Środa:  (Nowenna) -17.00. + Piotra Romanowskiego. + Zmar. kapłanów. Oraz  intencje stałe.

Czwartek: – 17.00 – + Tadeusza Wesołowskiego oraz Piotra i Stanisława Staniaszka.

Piątek: -17.00 – + Janusza Pijanowskiego.

Sobota: 17.00 + Piotra Romanowskiego.

Niedziela: – 8.00  + Jana Rojkowskiego i Henryka Skoniecznego.

10. 00   + Tadeusza Wierzbickiego – int. dzieci oraz za rodziców Wierzbickich i Kowalskich

12.00  + Czesława Komorowskiego – int. żony i dzieci.

1.       Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 16.30 a w niedziele po sumie. Pamiętajmy też o odmawianiu różańca w gronie rodzin.

2.       Dzisiejsza taca na potrzeby Misji.

3.       Intencje złożone przed obrazem Matki Bożej Suserskiej są sukcesywnie czytane na nowennie w każdą środę o godz. 17.00.

4.       W Gościu Niedzielnym min. – artykuł o reformie Kurii Rzymskiej kard. Ravasiego.

5.       Tylko Kościół z uwagi na swój autorytet skutecznie przeciwstawia się nowej ideologii totalitarnej, ukazując ukryte manipulacje pod hasłami demokracji, wolności i tolerancji. I stąd walka z Kościołem przybiera na sile.

6.       Są do nabycia znicze Caritasu.

7.       Można już zamawiać wypominki za zmarłych na nowy rok.

8.       Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów na uroczystość Wszystkich Świętych.

9.       Do odmawiania różańca w kościele zapraszam mieszkańców:

10.    Poniedziałek- Góry Dobrowskie i Teodorów. Wtorek – Holendry. Środa- Stefanów i Leopoldów. Czwartek – Waliszew. Piątek – Waliszewek. Sobota – Chorążek.