Intencje mszalne 20.06. – 27.06.2021r. Ogłoszenia parafialne 20.06.2021r.

Niedziela  20 czerwca   XII  Zwykła

8.00  + Adama Kuciapskiego w 4 r. śm.; o łaskę zdrowia dla Szymona

10.00+ Franciszka Szymańskiego; Genowefę i Stanisława Komorowskich

Poniedziałek 21 czerwca Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

17.00 + Barbarę Wróblewską int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Elżbietę Szymańską   int. od ucz. pogrzebu

Wtorek 22 czerwca

17.00  +  Jerzego Michalaka int. kolegów z Chorążka

18.00 + Wiesława Ranachowskiego  int. od ucz. pogrzebu

Środa 23 czerwca

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonego Krzysztofa Kowalskiego, Jego Rodziców, Chrzestnych  i  całej Rodziny (1)

- O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nowo ochrzczonej Barbary Galus , Jej Rodziców, brata Mikołaja, Chrzestnych  i  całej Rodziny (1)

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Justyny i Michała Pasikowskich (1)

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Martyny i Bartosza Trusińskich (1)

- O Boże błog, opiekę Matki Bożej dla nowożeńców Kingi i Przemysława Nowickich (1)

+ Janinę Wypych  - dar imieninowo – urodzinowy (1)

+ Renatę Boruszewską (1)

+ Wiesława Tomczaka, Mariannę i Józefa Kacprzak

Czwartek 24 czerwca Uroczystość  Narodzin św. Jana Chrzciciela

17.00 + Jana Żurowskiego z prośbą o opiekę Matki Bożej Suserskiej dla całej Rodziny

18.00 + Kazimierę i Mieczysława Krysteckich; Zdzisława Wypych

Piątek 25 czerwca

17.00 + Andrzeja Jabłońskiego  w 8 r. śm.

18.00 + Marie w 25 r. śm. i Stanisława Lewandowskich

Sobota 26 czerwca

16. 00 Msza św. ślubna Rafała i Arlety

17.00  Msza św. ślubna Damiana i Anny

Niedziela  27 czerwca   XIII  Zwykła

8.00  + Tomasza Śnieć w 1 r. śm.  int. rodziny

10.00 Msza św. zbiorowa: O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Adasia w 1 r. urodzin i dla Jego Rodziców; + Janinę i Władysława Felczak; Janinę Kurkowską- dar imieninowy, Józefa i Damiana Kurkowskich, Dziadków Kurkowskich i Markiewiczów; + Tadeusza Majczak w 5 r. śm. int. Wandy i Asi Majczak z Włocławka; + Władysławę Kurkowską – dar imieninowy int. Męża i Dzieci; + Marcina Graczyka w 4 r. śm., Andrzeja Graczyka w 16 r. śm., Zygmunta Graczyka i Dziadków Graczyków, Tadeusza Bogulskiego; + Barbarę Niedzielską int. Rodziny

12.00  ZA PARAFIAN (sakrament chrztu Zuzanny)

1.  Nabożeństwa czerwcowe w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00  a w ciągu tygodnia po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. Dziękuję pani Zosi za pomoc w uporządkowaniu kuchni na salce.
  3.  W pierwsza sobotę lipca  w naszej parafii będziemy przeżywać Dzień Chorego.  Msze św. będą sprawowane o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Będzie możliwość spowiedzi i przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Dzień Chorego będzie prowadzi ks. Zbigniew Drzał z Gdańska. Zapraszam osoby chore i starsze. Zapraszam wszystkich parafian abyśmy włączyli się we wspólną  modlitwę za chorych i cierpiących.
  4.   Bardzo proszę, aby  osoby które doznały łask modląc się za wstawiennictwem Matki Bożej Suserskiej napisały swoje świadectwa. Można je osobiście przynieść do kancelarii parafialnej , bądź przesłać na adres parafii.
  5.  Dziękuję za ofiarę 100 zł  i 500 zł na potrzeby parafii.
  7. Proszę o segregowanie śmieci na cmentarzu.