Intencje mszalne – 24 – 30 12.2018 r.

Poniedziałek: 24.00 + Wigilia Narodzenia Pańskiego. + Rodziców Janinę i Józefa Wypych i Józefa Tomaszewskiego. Oraz za zmarłych w tym roku Parafian.

Wtorek: + Boże Narodzenie. 10.00 + Krystynę Andrzejewską – int. rodziny. 12.00 + Tadeusza Majczaka, Mariannę Majczak – int. Wandy i Asi Majczak z Włocławka.

Środa: Św. Szczepana. + 8.00 + Mateusza Sitkiewicza i Sylwestra Seweryna – int. rodziny. 10.00 + Stefanię i Stefana Brzozowskich oraz Stanisława Pietruszewskiego. 12.00 w 18.00 r. urodzin Kariny o Boże błog. i opiekę M.B.Suserskiej dla całej rodziny. Oraz + Rodziców i rodziców chrzestnych, Wacława i Zofię Bębenistów, Zygmunta Bębenistę i Mariannę Rubaszewską.

Czwartek:17.00 Int. własna.

Piątek: 17.00 + + Bożenę Sokołowską + Krystynę Andrzejewską – u.pog.

Sobota: + 17.00. + Jerzego Tarkę i + Kazimierę Markiewicz – u.pog.
Niedziela
: 08.00 + Zdzisława i Roberta Jaskułów. 10.00 + Mariannę Ledzion w 18. r.śm. i zmarłych z rodziny – int. rodziny.

12.00: + O Boże błog. i miłość Bożą dla rodzin za wstawiennictwem M.B.Suserskiej. Oraz z podziękowaniem za posługę w parafii Suserskiej od Katarzyny.

1. Pamiętajmy o zachowaniu postnych dań wigilijnych i o obecności na Pasterce.

2. Pamiętajmy o mszach św. i wypominkach w intencji naszych bliskich zmarłych.

2. W Gościu Niedzielnym – min. ”Świąteczne wydanie – najnowsze wiadomości z życia Kościoła i diecezji ”

3. W drugi dzień świąt taca na Dom Kapłana Seniora i zbiórka do puszek na KUL.

4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Świece wigilijne wynosimy na groby naszych zmarłych.

6. Wizyty Kolędowe – w Piątek : Szczawin Borowy Kolonia. W Sobotę – Szczawin Borowy Wieś. Proszę o pojazd na godz. 9.00.