Intencje mszalne – 17 – 23 12.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Int. własna

Wtorek: + 17.00 + KazimieręMarkiewicz. + Stanisława Markiewicza – u.pog

Środa: 17.00 (Nowenna do Matki Bożej). + Zbigniewa i Jana Sobeckich i Kazimierza Stępnia. + Piotra i Tadeusza Wesołowskich i Stanisława Staniaszka.. Oraz o łaskę zdrowia dla córki i błog. dla rodziny za wstawiennictwem MBS.

Czwartek:17.00 + Stanisławę Kurkowską w r.śm – int. rodziny.

Piątek: 17.00 + + Henrykę Jabłońską + Jana Kowalskiego – u.pog.

Sobota: + 17.00. + Genowefę Obidowską – u.pog.
: 08.00 + Lucynę i Mieczysława Janeckich..

10.00: + Rodziców Barbarę i Stanisława Tomczyków i brata Piotra.

12.00 + Mieczysława Dobińskiego 1. r.śm. – i Irenę Dobińską – int. rodziny.

1. Został wylany asfalt na dojeździe do kościoła. Parafianinowi Sponsorowi składam serdeczne podziękowania.

2. Pamiętajmy o mszach św. i wypominkach w intencji naszych bliskich zmarłych.

2. W Gościu Niedzielnym – min. ” Najnowsze wiadomości z życia Kościoła i diecezji ”

3. Harcerze z okręgu Szczawina Kościelnego rozprowadzaaja sianko na stoły wigilijne. Zebrane ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie zimowiska w Chęcinach oraz zakup potrzebnych materiałów. Z podziękowaniem i harcerskim Czuwaj.

4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Świece wigilijne…

6. Serdecznie zapraszamy do śpiewu w scholi oraz do ministrantów. Próby scholi w soboty po mszy św. niedzielnej o godzinie 10.00. Za aktywność w scholi i służenie do mszy św. jako ministranci i bielanki – dodatkowe punkty z zachowania oraz oceny z religii.

7. Pani organistka roznosi opłatki. Dziś po mszy św. o 12:00 – Suserz po szosie, Suserz – Pałac. Jutro (poniedziałek) od 12:00 – Suserz, Suserz – Wieś, Suserz – Działkowicze.