Intencje mszalne – 10 – 16.12.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Int. własna

Wtorek: + 17.00 + Józefa Kazimierskiego – int Emilki chrześniaczki z rodziną. A o 12.00 pogrzeb Sp. + Genowefy Obidowskiej.

Środa: 17.00 (Nowenna do Matki Bożej). + Bożenę Sokołowską. + Jerzego Tarkę. + Grażynę Marię Stępień.

Czwartek:17.00 + Kazimierę Markiewicz. + Barbarę Studzińską- u.pog.

Piątek: 17.00 + Rozpoczęcie Rekolekcji. + Władysławę Kurkowską i + Stanisławę Kurkowską.

Sobota: + 10.00. + Zdzisława Wypycha – u.pog. 12.00 Kazimierę Markiewicz. 17.00 + Wandę Grzybowską. + Barbarę Studzińską – u.pog .
Niedziela
: 08.00 + Stanisława Michalaka 30. r.śm. Marię Michalak i dziadków Michalaków i Osmolaków – int. rodziny.

10.00: + Rodziców Genowefę i Wacława Zielińskich.

12.00 + Krzysztofa Zielaka, Janinę Rzepecką oraz Mariannę i Franciszka Rzepeckich. Zakończenie Rekolekcji.

1. Rozpoczynamy rekolekcje w piątek o godz. 17.00. Plan rekolekcji w gablocie przed kościołem. ( piątek, sobota, niedziela).

2. Pamiętajmy o mszach św. i wypominkach w intencji naszych bliskich zmarłych.

2. W Gościu Niedzielnym – min. ” O procesie beatyfikacyjnym ks. Romana Kotlarza zamordowanego przez funkcjonariuszy SB. ”

3. Harcerze z okręgu Szczawina Kościelnego będą rozprowadzać sianko na stoły wigilijne. Zebrane ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie zimowiska w Chęcinach oraz zakup potrzebnych materiałów. Z podziękowaniem i harcerskim Czuwaj. Ofiary będą zbierane w niedzielę 16 grudnia po mszach świętych.

4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Dzisiejsze ofiary na Kościół na Wschodzie.

6. Serdecznie zapraszamy do śpiewu w scholi oraz do ministrantów. Próby scholi w soboty po mszy św. niedzielnej o godzinie 10.00. Za aktywność w scholi i służenie do mszy św. jako ministranci i bielanki – dodatkowe punkty z zachowania oraz oceny z religii.

7. Pani organistka roznosi opłatki. Czwartek (od 12:30) – Raków, Kamieniec, Kaźmierków. Piątek (od 12:30) – Teodorów, Góry Dobrowskie, Dobrów. Sobota (po mszy św. o 12:00) – Leopoldów, Stefanów. Niedziela (po mszy św. o 12:00) – Suserz po szosie, Pałac, Działkowicze.