Intencje mszalne – 03 – 09.12.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Int. własna

Wtorek: + 18.00 + Tadeusza Kozłowskiego oraz Barbarę, Władysława, Franciszkę, Józefa Kozłowskich i rodzinę Tarków.

Środa: 17.00 (Nowenna do Matki Bożej). + Józefa Kazimierskiego – int. Joli z rodziną. + Jana Kowalskiego. + Tomasza Tomczyka.

Czwartek:17.00 + Józefa Kazimierskiego- u.pog.

Piątek: 17.00 + Grażynę, Marię Stępień.

Sobota: + 17.00. + Tadeusza Zaborowskiego 2. r.śm. – int. rodziny.
: 08.00 + Krystynę Olejnik 3. r.śm. – int rodziny.

10.00: + Tadeusza Wierzbickiego 6. r.śm. rodziców Wierzbickich i rodziców Kowalskich – int. z Dobrowa.

12.00 + Wiesława Tomczaka – u.pog. + Wojciecha Brzozowskiego – u.pog.

1. Rozpoczynamy Adwent, który przypomina nam o powtórnym przyjściu Zbawiciela.

2. Pamiętajmy o mszach św. i wypominkach w intencji naszych bliskich zmarłych.

2. W Gościu Niedzielnym – min. ” Nowe wiadomości z życia Kościoła i ” Znaczki odblaskowe, które można przypiąć do kurtki dzieciakom”.

3. Rekolekcje adwentowe przed 3. niedzielą Adwentu – 14-15-16 grudnia

4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. W przyszłą niedzielę ofiary na Kościół na Wschodzie.

6. Serdecznie zapraszamy do śpiewu w scholi oraz do ministrantów. Próby scholi w soboty po mszy św. niedzielnej o godzinie 10.00. Za aktywność w scholi i służenie do mszy św. jako ministranci i bielanki – dodatkowe punkty z zachowania oraz oceny z religii.

7. Po sumie adoracja N. Sakramentu i wspólna modlitwa.

8. Pani organistka roznosi opłatki. Sobota od 9:30 Łuszczanów I, Łuszczanów II, Łuszczanów na Dołku, Helenów Suserski, Modła. Niedziela po sumie: Adamów, Adamów Górny, Budki Suserskie.