Intencje mszalne – 12 – 18.11.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Int. własna

Wtorek: + 17.00 + Grażynę Marię Stępień. + Krystynę Metrykę– u.pog

.Środa: 17.00 (Nowenna do Matki Bożej). + Józefa Wypycha – int. kolegów z oddziału spawalni – + Henrykę Jabłońską. + Krystynę Andrzejewską. + Jana Kowalskiego u.pog.

Czwartek:17.00 + Jerzego Tarkę. + Stanisława Markiewicza. + Wandę Grzybowską– u.pog.

Piątek: 17.00 + Kazimierę Markiewicz. + Barbarę Studzińską – u.pog.

Sobota: + 17.00. + O Boże błog. W 80. r.urodzin i opiekę M.B.Suserskiej dla Wincentego Andrzejewskiego.
Niedziela
: 08.00 + Rodziców Karola i Kazimierę Kubiaków i dziadków Kubiaków– int. rodziny. 10.00 + Krystynę i Aleksandra Ostrowskich oraz Zofię i Jerzego Ulicznych.

12.00 + O Boże błog i opiekę M.B.Suserskiej dla Lesława Szewczyka w 70 r.urodzin.

1. 100. lecie Odzyskania Niepodległości – Ciebie Boże wysławiamy…

2. Modląc się za zmarłych – pamiętajmy o mszach św. i wypominkach w ich intencji.

2. W Gościu Niedzielnym – min. ” O Kościele, który był siłą jednoczącą Polaków”.

3.Po mszy o 10.00 zebranie rodziców dzieci, które chciały by przystąpić do I. Komunii św..

.4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Urocz. św. Wiktorii – patronki naszej diecezji.

6. Serdecznie zapraszamy do śpiewu w scholi oraz do ministrantów. Próby scholi w soboty po mszy św. niedzielnej o godzinie 10.00. Za aktywność w scholi i służenie do mszy św. jako ministrant – dodatkowe punkty z zachowania oraz oceny z religii.