Intencje mszalne – 29 – 04.11.2018 r.

 

Intencje mszalne – 29 – 04.11.2018 r.

 

Poniedziałek: 17.00 + Bożenę Sokołowską – u.pog. + Jerzego Tarkę – u.pog

Wtorek: + 17.00 + Wiesława Tomczaka – u.pog. + Jerzego Borkowskiego.

.Środa: 17.00 (Nowenna do Matki Bożej). + Barbarę Studzińską – u.pog .+ Stanisława Markiewicza. ( z poniedziałku) + Jana Kowalskiego. + Janinę Marciniak .

Czwartek: Wszystkich Świętych – 8.00. + Za fundatorów naszego kościoła rodzinę Skarzyńskich oraz potomków – int. rodziny Skarzyńskich. 10.00 + Krystynę Andrzejewską + Stanisława Gutkowskiego – u.pog. 12.00 – Msza św. na cmentarzu w intencjach zgłoszonych.

Piątek: 12.00 ( Dzień Zaduszny) + Mieczysława Podrażkę + Władysławę Kurkowską i Stanisławę Kurkowską.

Sobota: + 17.00. + Helenę Kurkowską, Helenę i Jana Kurkowskich oraz zmar.Z rodziny Kurkowskich, Skoniecznych i Żółtowskich.
Niedziela
: 08.00 + Henrykę Jabłońską + Zdzisława Wypycha – u.pog. 10.00 + Tomasza Tomczyka. + Mirosława Lisieckiego – u.pog.

12.00 + Stanisławę Józwik 15. r.śm. + Grażynę Marię Stępień.

 

 

Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny – można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami – pamiętajmy o mszach św. i wypominkach za naszych zmarłych. Zbiórka ofiar na cmentarzu przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu.

W poniedziałek zapraszamy do prowadzenia różańca – mieszkańców Gołasu. We wtorek – Janki. W środę- Koło Różańcowe.

2. W Gościu Niedzielnym – min. ” U Suserskiej Pani” relacja z pielgrzymi Służby Zdrowia do naszego sanktuarium.

3.Ks. Bp Wojciech Osial listownie podziękował organizatorom i parafianom za organizację i modlitwę za chorych przed naszym cudownym obrazem..

.4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Przyjmujemy wypominki za zmarłych roczne i jednorazowe. Znicze..

6. Serdecznie zapraszamy do śpiewu w scholi oraz do ministrantów. Próby scholi w soboty po mszy św. wieczornej, ale również przed mszą św. niedzielną o godzinie 10.00. Za aktywność w scholi i służenie do mszy św. jako ministrant – dodatkowe punkty z zachowania oraz oceny z religii.

7.Zapraszamy na Wieczór Chwały 27.10. 2018 zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę,uwielbienie i wspólne wyśpiewanie i oddanie chwały Bogu. Zapraszamy więc do wspólnego dziękczynienia.

8. Pielgrzymka Służby Zdrowia … podziękowania…