Intencje mszalne – 10 – 16.09.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Int. własna.

Wtorek: + 17.00 + Józefa Różyckiego – int. siostrzeńca Piotra Jankowskiego.

.Środa: 17.00 (Nowenna do Matki Bożej) + Dziękczynna i o dalsze zdrowie i opiekę M.B.Suserskiej dla Zofii i Stanisława.+ Grażynę Marię Stępień. + Jana Kowalskiego – u.pog.

Czwartek: 17.00 + O Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.Suserskiej dla uczestników pieszej pielgrzymki z Żychlina i okolic do Suserza

Piątek: 17.00 + Tadeusza Bogusiaka. + Janinę Marciniak. – u.pog.

Sobota: + 17.00. + Msza św. ślubna.
Niedziela
: 08.00 + Andrzeja Golisa w rocz. urodzin. – int żony i syna. 10.00 + Jerzego Bończy Skarzyńskiego – budowniczego kościoła. Oraz + Jerzego Borkowskiego – u.pog.

12.00 + Jerzego i Czesława Tarkę – int. żony i babci. – Oraz + Stanisława Gutkowskiego – u.pog.

1. Dziś na sumie uroczystość Dożynek Parafialnych. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

2. W Gościu Niedzielnym – ”Aktualne wiadomości z życia Kościoła.

3.Kancelaria parafialna czynna po mszy św. wieczorowej o godz. 17.30.

4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Taca na diecezjalne środki przekazu.

6. W piątek urocz. Podwyższenia Krzyża Świętego.

7. Trzeci zjazd Absolwentów Szkół Zawodowych w Gąbinie – 22 września rozpocznie się mszą św. w kościele parafialnym w Gąbinie a zakończy piknikiem o godz.17.00. Dokładny program w gablocie ogłoszeniowej. Organizatorzy serdecznie zapraszają.