Intencje mszalne – 27 – 03.09.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Int. własna.

Wtorek: + 17.00 + Helenę Komar. + Jana Kowalskiego – u.pog.

.

Środa: 17.00 + Andrzeja Golisa. + Stanisława Gutkowskiego. + Józefa Szatkowskiego- u.pog.

Czwartek: + Alicję Komar. + Janusza Różyckiego – u.pog

Piątek: 17.00 + O Boże błog. I opiekę MBS Suserskiej dla Zofii i Jana w 27. rocznicę ślubu.

Sobota: + 12.00. Msza św. z sakramentem chrztu. A o 17.00 Msza św. ślubna.
Niedziela
: 08.00 + Agnieszkę i Jana Tarkę, Stefanię, Stefana, Jana, Tadeusza Zaborowskich. 10.00 + Rodziców Kazimierę i Mieczysława Opasiaków, Kazimierę i Władysława Przedlackich, siostrę Elżbietę, dziadków Wierzchowskich i Opasiaków, Przedlackich i Szczepków.

12.00 + Wandę i Stanisława Wypych oraz dziadków Wypychów i dziadków Majewskich.

1. Dziś uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej – w modlitwie wieczornej pomódlmy się i podziękujmy, za to że jest dla nas Matką

2. W Gościu Niedzielnym – ”Aktualne wiadomości z życia Kościoła i artykuł z uroczystości odpustowych w naszej parafii, podarujmy też go innym.

3.Kancelaria parafialna czynna po mszy św. wieczorowej o godz. 17.30.

4. Trwa zbiórka ofiar po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.

5. Do organizacji dożynek zapraszamy mieszkańców Waliszewka i Łuszczanowa na Dołku – dożynki w drugą niedzielę września na sumie.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka na KUL.