Intencje mszalne – 13 – 19.08.2018 r.

Poniedziałek: 17.00 + Mirosława Józwik 50 r.śm. oraz Wiktora Józwik – int. Elżbiety z Katowic.

Wtorek: + 17.00 – Na cmentarzu + Za zmarłych kapłanów. + Andrzeja i Marcina Graczyka…

.

Środa: Wniebowzięcie N.M.P. (poświęcenie wianków) 8.00 + Zofię, Wacława i Czesława Wypychów. 10.00 – Msza św. dla Wspólnoty Żychlińskiej. 12.00 za parafian. Oraz + Teresę i Eugeniusza Kaczmarków oraz Feliksę i Wojciecha Włodarczyków. 21.00 – Apel Maryjny – poprzedzony czuwaniem o godz. 20

.

Czwartek: Nabożeństwo 40-godzinne. 10.00 + Genowefę Witczak, Jana i Zdzisława Witczak oraz Franciszka Pietrusiaka. 12.00 + Mariannę Szymańską oraz + Józefa Wypycha 1. r.śm. – int. rodziny

Piątek: 17.00 + Mateusza Sitkiewicza 8. r.śm. oraz Sylwestra Seweryna – int. rodziny.

Sobota: + 16.30 + Msza św. ślubna.
Niedziela
: 08.00 + Marię Michalak 16. r.śm. i Stanisława Michalaka oraz dziadków Michalaków i dziadków Osmolaków – int. rodziny. 10.00 + Krystynę Andrzejewską – int. rodziny.

12.00 + Stefanię i Mariana oraz Piotra Borkowskiego r.śm. – int. rodziny.

1. W środę uroczystość odpustowa w naszej parafii – zapraszam asystę kościelną, dzieci komunijne w strojach, dziewczynki do sypania kwiatków, Koła Różańcowe, ministrantów, scholę, chórzystów – patrzą na nas wszyscy pielgrzymi.

2. W Gościu Niedzielnym – ”Aktualne wiadomości z życia Kościoła i diecezji” – przeczytałeś podaj dalej.

3.Kancelaria parafialna czynna po mszy św. wieczorowej o godz. 17.30.

4. Na zebraniu Rady Ekonomicznej obliczono i uchwalono po 100 zł. od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.itd.

5. Do organizacji dożynek zapraszamy mieszkańców Waliszewka i Łuszczanowa na Dołku – dożynki w drugą niedzielę września na sumie.

6. Prowiant… zaproszenie do pomocy podjęcia pielgrzymów.

7. Apel Jasnogórski w środę poprzedzony będzie czuwaniem, przygotowanym przez scholę i lektorów – początek godz. 20:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy i śpiewu.