Intencje mszalne – 06 – 12.08.2018 r.

Poniedziałek: 12.00 (Przemienienie Pańskie) + Mieczysława Dobińskiego. + Stanisławę Kurkowską. + Marcina Graczyka – u.pog.

Wtorek: + 17.00 + O zdrowie i Boże błog. Za wstawiennictwem M.B.Suserskiej dla Henryki Skoniecznej

Środa: 17.00 + Janinę Trojanowską. + Wojciecha Brzozowskiego. Grażynę Marię Stępień. + Bożenę Sokołowską. – u.pog

Czwartek: 17.00 + Jerzego Tarkę. + Józefa Szatkowskiego. – u.pog

Piątek: 17.00 + O Boże błog. I opiekę M.B.Suserskiej dla Igora w 10. r.urodzin i błog. dla rodziny. + Ks. Józefa Chyczewskiego w dniu śmierci w Dachau – int. Koła Różańcowego i pielgrzymów z Lichenia.

Sobota: + 17.00 + Msza św. ślubna.
Niedziela
: 08.00 + Irenę i Zygmunta Ranachowskich – int. rodziny. 10. 00.+ Stanisławę, Agnieszkę, Antoniego Podrażka oraz Zenona Podrażkę i Mieczysława Podrażkę..

12.00 + Zofię i Wacław Bembenistów – int. rodziny.

1. W poniedziałek ur. Przemienienia Pańskiego – odpust w Szczawinie.

2. W Gościu Niedzielnym – ”Aktualne wiadomości z życia Kościoła i diecezji”.

3.Kancelaria parafialna czynna po mszy św. wieczorowej o godz. 17.30.

4. Na zebraniu Rady Ekonomicznej obliczono i uchwalono po 100 zł. Od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.itd. Nie było przez kilka lat zbiórek na prace remontowe… jest to pewny wysiłek ale robimy to dla naszej parafii dla naszego dobra.

5. Do organizacji dożynek zapraszamy mieszkańców Waliszewka i Łuszczanowa na Dołku – dożynki w drugą niedzielę września na sumie.

6. Prowiant… zaproszenie do pomocy podjęcia pielgrzymów.

7. Zaprawiono i pomalowano ubytki tynkarskie na fasadzie kościoła.