Intencje mszalne – 23 – 26.07.2018 r.

 

Intencje mszalne – 23 – 26.07.2018 r.

 

Poniedziałek: 17.00 + Intencja własna.

Wtorek: + 17.00 + Adama Kuciapskiego + Mieczysława Dobińskiego + Cecylię Szewczyk– u.pog.

Środa: 17.00 (Nowenna). + Krzysztofa i Józefa Szałamacha oraz o potrzebne łaski dla rodziny za wstawiennictwem M.B.Suserskiej. + Krzysztofa Zawadzkiego – int. żony i córki.

Czwartek: 17.00 + Ryszarda Wróblewskiego + Jerzego Borkowskiego + Jana Kowalskiego – u.pog

Piątek: 17.00 + Władysława Śnieć 15. r….śm – int. rodziny. Oraz + Dariusza Radeckiego – u.pog.

Sobota: + 17.00 + W rocz. ślubu dla par: Moniki i Czarka Obszyńskich oraz Anny i Kamila Żmudzińskich oraz Sylwii i Kamila Kurkowskich oraz Barbary i Krystiana Banach o Boże błog. I opiekę M.B.Suserskiej na dalsze lata ich wspólnego życia małżeńskiego.
Niedziela
: 08.00 + Marcina Graczyka u.pog . Oraz + Irenę Cichosz – u.pog. 10. 00.+ Józefa Szymańskiego, rodziców Szymańskich, rodziców Jędrzejczyków oraz Gabrielę i Zofię.

12.00 + Zofię i Jana Dolniaka, Jana Kowalczyka oraz Mariannę Sikora. Także + Janinę Wypych 1 r.śm. Oraz o Boże błog. I opiekę M.B.Suserskiej dla Ireny Dyba w 90. r.urodzin o zdrowie i siły na dalsze lata życia.

 

 

Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dziś modlitwa za kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych po mszach św. – przed kościołem.

2. W Gościu Niedzielnym – ”Aktualne wiadomości z życia Kościoła i diecezji”.

3.Kancelaria parafialna czynna po mszy św. wieczorowej o godz. 17.30.

4. Na zebraniu Rady Ekonomicznej obliczono i uchwalono po 100 zł. Od rodziny na prace położenia kostki brukowej wokoło kościoła. Oczywiście tam gdzie w domu są np. dwie rodziny to stawka wynosi 200 zł.itd. Nie było przez kilka lat zbiórek na prace remontowe… jest to pewny wysiłek ale robimy to dla naszej parafii dla naszego dobra. A przecież w przyszłym roku będziemy obchodzić uroczyście 5-lecie koronacji Obrazi i będziemy przyjmować wielu gości, którzy przybędą do naszego sanktuarium. Proszę więc Radnych o przeprowadzenie zbiórek, a zebrane pieniądze wpłacamy do skarbnika pana Stanisława, chodzi o to,by nie leżały na plebanii.

5. Do organizacji dożynek zapraszamy mieszkańców Waliszewka i Łuszczanowa na Dołku – dożynki w drugą niedzielę września na sumie.